Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Bref ve Krea Grup’tan Boğaz manzaralı suitler

Bosphorus Gayrimenkul Yatırım Fonu´nun (BREF) yatırımcısı olduğu L´IST İstinye Suites projesi, fiyatları 450 bin euro ile 1,5 milyon euro arasında değişen 150 lüks konuttan oluşuyor. Lanse edildiği günden itibaren yabancı yatırımcıların ilgisini toplayan projenin önümüzdeki yıllarda daha da değer kazanacağı ön görülüyor. Ulaşım kolaylığının yanı sıra L´IST İstinye Suites, İstinye Park Alışveriş Merkezi, İstanbul Atlı Spor Kulübü ve İstanbul Golf Kulübü´ne de oldukça yakın konumlanıyor. Proje kapsamında oluşturulan sosyal alanlar farklı yaşam biçimlerine ve pek çok farklı beklentiye cevap verebilecek nitelikte, çok alternatifli olarak tasarlanıyor.

BUTİK OTEL KONSEPTİ

Butik otel kalitesinde hizmet verilecek olan İstinye Suites´te, ünitelerin bir kısmı kurumsal ve bireysel yatırımcılar tarafından portföyde tutularak, kısa ve uzun vadeli konaklama hizmeti de verilecek. Yaklaşık 28 bin metrekarelik bir arsa üzerinde gerçekleştirilecek olan projede 5 katlı, 14 blok yer alacak. Kaba inşaatının yüzde 50´den fazlası tamamlanan projede 150 suit daire bulunurken, daire tipleri 2+1 ve 5+1 olarak değişiyor. Mimari projesi Çamoğlu Mimarlık tarafından gerçekleştirilen projenin, iç mimari detayları Toner Mimarlık İnşaat ve Ticaret AŞ tarafından tasarlandı.

Proje kapsamında 1500 metrekarelik sosyal alan bulunuyor. Sosyal alanda restoran-bar, SPA merkezi, fitness merkezi, yoga ve pilates stüdyoları, jakuzi, Türk hamamı, buhar odası, açık ve kapalı yüzme havuzları, squash ve tenis kortu, basketbol sahası, cep sineması, çocuk kulübü, çocuk parkı, çocuklar için interaktif merkez ve kart oyun salonu yer alıyor. 24 saat concierge hizmeti verilecek olan L´IST İstinye Suites projesinde, misafir kabul ve yönlendirme, uyandırma, acil ilk yardım ve hijyen malzemesi temini, çamaşırhane, kuru temizleme, evcil hayvan bakımı, ev alışverişi, kurye, fatura ödeme, ev eşyası tamiri, araç yıkama ve benzin alma gibi hizmetler de sunulacak.