Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Dış cephelerde uzun ömürlü boyalar

Jotun Boya´nın Jotashield SuperDurable isimli ürünü 20 yıllık koruma sağlayan hibrid silikon bağlayıcılı, uzun ömürlü dış cephe boyasıdır. Jotashield SuperDurable, solvent bazlı ve klasik emülasyon / su bazlı boyalara kıyasla dört kat daha fazla yaşam sunar. Özel hibrid bağlayıcısı ile düşük uçucu bileşenlere sahip çevre dostu bir üründür. Yüksek dayanıklılık ve esnekliğe sahip özel hibrid silikon, zorlu hava koşullarına sahip iklimlerde bile yüksek bir dayanım göstermektedir. Bağlayıcının moleküler yapısındaki kimyasal bağlar son derece dayanıklı olup birbirlerinden ayrılması çok zordur. Anti-karbonlaşma özelliği aynı zamanda su ve neme karşı koruma sağlayarak beton korozyonunu önlemektedir.

UZUN ÖMÜRLÜ VE DEKORATİF

Dış cephe yüzeylerini korumak ve estetik görünüm katmak için ideal ürünlerden biri olan Jotashield Super Durable´ın parlaklık dayanımı ve dayanıklılığı oldukça uzundur. Boya filmindeki sert ve esnek özelliklerin kombinasyonu iyi hazırlanmış olup beton / sıva gibi yüzeylerde 20 yıla kadar yüksek dayanım sağlamaktadır.

JOTASHİELD SUPERDURABLE´İN ÖZELLİKLERİ

+ Boya filmi, dayanımı artıran sert kabuklu moleküler yapı içermektedir.

+ Yumuşak çekirdek yapısı aynı zamanda esneklik sağlarken uzun ömürlü ve yüksek dayanımlı boya filmini garanti altına almaktadır.

+ Özel hibrid silikonlu bağlayıcının yapısı sayesinde mükemmel UV dayanımı sağlar.

+ Jotun´un pigment teknolojisindeki tecrübesi ile birleştirilmiş yüksek renk dayanımına sahiptir.

+ Maksimum düzeyde su ve nem dayanımı sunar

+ Alkali dayanıma sahiptir

+ Sert film tabakası boyanmış yüzeyin uzun ömürlü olmasını sağlar ve estetik bir görünümü garanti altına alır.