Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Teknik Yapı’dan Kartal’a Modern Yaşam Çizgileri

Teknik Yapı Kartal´daki son projesini satışa çıkardı. Modern yaşam tarzını tüm sosyal olanaklarla uyumlu bir şekilde bünyesinde bulunduran Uptwins Deluxe Residence ,‘UP’ zincirinin en son halkası olacak. UP serisinin altıncı halkası Uptwins Deluxe Residence, geleceğin modern ticaret ve yerleşim merkezi yolunda hızla ilerleyen Kartal’da homeoffice olarak kullanmak isteyenler ile tasarruflarını gayrimenkulde değerlendirmek isteyen yatırımcılar için fırsat sunacak.

‘Kentsel Dönüşüm Projesi’ kapsamına alınan Kartal’da birbiri ardına projeler gerçekleştiren Teknik Yapı´nın Uptwins Deluxe Residence projesinin yatırım büyüklüğü 70 milyon TL civarında. Yeşil olgusunun ön planda tutulduğu projenin yüzde 80´ini ise yeşil alan oluşturuyor.

TÜM OLANAKLAR BİR ARADA

Spor olanakları, business lounge ve toplantı hizmetleri, 24 saat güvenlik ve resepsiyon hizmetleri, kapalı otopark, yeşil alan, kolay ulaşım, alışveriş merkezine yakınlık gibi tüm olanakların bir arada olduğu Uptwins Deluxe Residence´ın Eylül 2011´de tamamlanması planlanıyor. Açık havuzun yanı sıra, blokların altında kapalı havuz, sauna, buhar odası, Türk hamamı, çocuk oyun alanları, yarım basketbol sahası site sakinlerinin kullanımına açık olacak. Kapalı otoparklarda tüm stüdyo, 1+1 tipi ve 2+1 tipi dairelere özel araç park yeri tahsis edilecek.

3 AYRI DAİRE TİPİ BULUNUYOR

Yaklaşık 13 dönümlük bir arsa içinde yükselecek olan Uptwins Deluxe Residence, iki yüksek blok ve tek katlı ticaret merkezinden oluşacak. Üç ayrı daire tipinden oluşan Uptwins Deluxe Residence bloklarında büyüklüğü 38,71 m2 ile 128,92 m2 arasında değişen toplam 312 daire bulunacak. Buna ek olarak projede biri büyük olmak üzere toplam 19 ticari birim yer alacak. Hizmet ve alışveriş mağazası olarak faaliyet göstermesi beklenen 18 adet ticari birimin büyüklüklükleri 38,26 – 94,00 metrekare arasında değişirken, büyük ticari birim 427,83 metrekare olarak kiraya verilecek.

2 bodrum, zemin ve 17 normal kattan oluşan ve yaklaşık 60 metre yüksekliğindeki iki blokta bulunan dairelerin 240 tanesi 1+1, 60 tanesi stüdyo ve 12 tanesi ise 2+1 tipinde olacak. Stüdyo dairelerin büyüklüğü 38,71 m2-55,47 m2 arasında, 1+1 tipi dairelerin büyüklüğü 55,47 m2-56,59 m2 arasında değişirken, 2+1 tipi daireler ise 112,33 m2 – 128,92 m2 arasında olacak.

Her bloğun en üst katında toplantı odaları olacak. İsteyen daire sahipleri randevu alarak toplantılarını buralarda gerçekleştirebilecek. Kuru temizleme, kuaför, snack bar, vale parking ve butik restoran gibi mağazalar, kat maliklerine hizmet verecek.