Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Keleşoğlu İnşaat Ginze Residence ile Beylikdüzü’nde

Keleşoğlu İnşaat tarafında İstanbul Beylikdüzü´nde inşa edilen Ginza Residence, konut sahiplerine doğal bir yaşamın kapılarını aralıyor. Toplamda 188 daireden oluşan projede her daire Marmara Denizi´ni ve Büyükçekmece Gölü´nü görebiliyor.

Mimari açıdan bölgede fark yaratmayı amaçlayan projede estetiğe oldukça önem verilmiş. Ayrıca her dairenin deniz manzarasından ve bahçeden en yüksek seviyede faydalanması amaçlanmış.

TATİL KÖYÜ KONFORU

Projenin en önemli özelliklerinden biri resepsiyondan içeri girildiği andan itibaren göl ve deniz manzarasını bir arada sunan bir tatil köyü konforu yaşatıyor olması. 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşan Ginza Residence kapsamında aynı zamanda 12 tane de mağaza yer alıyor. Projede örnek daireleri Hakan Helvacıoğlu tasarlıyor.

Ginza Residence´ta yaya olarak girişte resepsiyon ve Lobby´den dağılan deniz ve avlu manzaralı koridorlarla blok asansörlere ve oradan da dairelere ulaşılıyor. Kapalı garajda dairelere ait otoparklardan çıkılarak blok asansörleriyle de dairelere ulaşım kolaylıkla sağlanıyor. TS 500 ve son Deprem Yönetmeliği´ne uygun olarak inşa edilen projede radye-plak temel sistemi uygulandı.

Ginza Residence’te; 3500 m2 iç avlu, 1000 m2 sosyal tesis, kapalı garaj, yarı olimpik açık havuz, çocuk parkı, yer alıyor. Sosyal tesislerde; cafe, restoran, kapalı yüzme havuzu, çok amaçlı salon, fitness center, masaj salonu, sauna ve Türk hamamı bulunuyor. Aktif bir yaşam hedeflenen projede yaşam başladı. Dairelerin fiyatları ise 355 bin TL´den başlıyor. Proje 9 dönüm arsa içerisinde 45 bin metrekare alana inşa ediliyor.