Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yalın İnşaat ve Ka-Sa Mimarlık’tan Bahçelievler’e Park Evleri

Yalın İnşaat ve Ka-Sa Mimarlık tarafından hayata geçirilen Bahçelievler Park projesi toplam 36 konuttan oluşuyor. 4 bin 500 metrekare arsa üzerine inşa edilen projede 3 bin 500 metrekarelik açık alan bulunuyor. Bahçelievler Park Evleri´nde konutlar 216 metrekarelik 4+1 tipinde inşa edildi. Bahçelievler İncirli Kavşağı´nda konumlanan proje merkezi olması ve sunduğu olanaklarla bölgede dikkat çekiyor. Moden mimari çizgiler taşıyan Bahçelievler Parkevleri projesinde konut fiyatları ise 720 bin dolardan başlıyo ve 830 bin dolara kadar yükseliyor. Projede konut sahibi olmak isteyenlere ise uygun ödeme koşulları sunuluyor.

ULAŞIM KOLAYLIÐI SUNUYOR

E5 otoyoluna oldukça yakın konumlanan Bahçelievler Park Evleri projesi birbirine komşu 2 ayrı bloktan oluşuyor. Proje Bakırköy metrobüs durağına 70 metre, Kadir Has Center´a 300 Metre, Metroport Alışveriş Merkezine ve Bahçelievler metro durağı ile metrobüs durağına 200 metre mesafede bulunuyor. Atatürk Havalimanı´na da oldukça yakın olan Bahçelievler Parkevleri´nin yanı başında ise Marmara Üniversitesi yer alıyor.

SOSYAL YAŞAM ÖNE ÇIKIYOR

Bahçelievler Park Evleri ulaşım kolaylığının merkezi olmasının yanı sıra konut sahiplerine farklı yaşam ayrıcalıklarını da bir arada sunuyor. Proje kapsamında her konutta 2 araçlık otopark, 7 metrekarelik depo, 24 saat güvenlik hizmeti, tüm ihtiyaçları karşılayabilecek jeneratör

sistemi bulunuyor. Deprem yönetmeliğine uygun, radye temel sistemi ile yapılan projenin ortak alanlarında ise kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, 2 adet masaj odası, 2 adet sauna, 3 ayrı kameriye bölümü, besketbol ve voleybol sahaları ile çocuk oyun parkı yer alıyor. Projede tüm ihtiyaçları karşılayacak jeneratör sisteminin yanı sıra ayrıca her blokta 8 kişilik iki ayrı asansör bulunuyor.