Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yaşam güvenle buluşuyor…

Milpark Konutları, çağdaş mimari yapısı, merkezi konumu, inşaat kalitesi, zemin güvenliği, özgün tasarımı, detaylarındaki inceliği ile her zevke, her ihtiyaca ve beklentiye uygun özellikler taşıyor. 33 bin 180 m2 arazi üzerinde, her ayrıntısı özenle düşünülmüş, 13 bin m2’si peyzaj alanı olarak ayrılmış olan Milpark, gürültü ve stresten uzak bir yaşam sunuyor. Yaklaşık 105 bin m2 inşaat alanı üzerinde toplam 14 konut ve 1 ticaret bloğundan oluşan Milpark’ta büyüklükleri 65-186 m2 arasında değişen 993 adet bağımsız bölüm bulunuyor. Haziran 2010’da teslim edilecek olan 1. etaptaki konutların m2 fiyatları, 1.400-1.600 TL arasında değişiyor.

Milpark’ın sakini olmayı isteyenlerin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde, finansal kurumlar ya da şirket finansları kapsamında, mümkün olan her türlü ödeme kolaylığı sunuluyor.

“ÖNCE İNSAN & GÜVEN İÇİNDE YAŞAM”

Güven içinde yaşamı bir vaat olarak değil, gerçek bir uygulama olarak sunan Milpark, Yıldız Teknik Üniversitesi danışmanlığı kapsamında geliştirilen özel zemin iyileştirme projeleri uyguluyor. Fore kazık, radye temel gibi son teknolojileri ile desteklenen uygulamaları; deprem yönetmeliğine uygun birinci sınıf malzeme kullanımları ile inşa edilen, her türlü durumda en güvenli konutlar inşa ediliyor.

HER TALEP VE İHTİYACA YÖNELİK 14 KONUT TİPİ

Milpark’ta, 1+1, 2+1 , 3+1 , 4+1 seçenekleri bulunuyor. Bloklarda en üst 2 kattaki dairelerin her birinde bulunan daireye özel teras ve bahçe katındaki bahçeli daireleri ile benzerlerinden ayrılıyor.

YÜZDE 50’YE VARAN SU TASARRUFU

Daire başına yıllık su tüketiminde yüzde 50’ye varan su tasarrufu sağlayan “EKOSAN – Ekolojik Evsel Atıksu Yönetimi” özel sistemi ile Milpark, “Çevre Dostu” bir proje olarak dikkat çekiyor.

“GÜVENLİK VE KONFOR İÇİNDE, MUTLU SOSYAL YAŞAM ALANLARI”

Sosyal ve ortak alanlarda da güvenlik ve konfor içinde, mutlu yaşam alanları yaratan Milpark yaklaşık 5 bin m2’lik alan üzerinde, yetişkin ve çocuk havuzu, havuz cafe ve donatıları, çok amaçlı spor alanı, kapalı fitness salonu, restoran-cafe, kreş, çocuk oyun alanları, yönetim otomasyon merkezi, suni gölet ve şelaleler bulunuyor. Ayrıca Milpark sakinleri, 24 saat kapalı devre izleme sistemi, özel güvenlik ekibi, açık-kapalı otopark, çift asansör, jeneratör sistemi, internet erişimi, daireler arası ücretsiz telefon görüşmesi gibi her türlü güvenlik ve konforu da yaşayacaklar. Projede bulunan ve mülkiyeti Milpark Konutları sitesine ait tüm sosyal donatıların bazılarının işletmesinden elde edilen gelirin site yönetimi tarafından site giderlerinde kullanılacak olmasına da Milpark destek sağlıyor.