Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yeni anahtar priz serileriyle yaratıcı çözümler

Yeni anahtar priz serisi Vico Artline, farklı isteklere cevap verecek alternatifler sunacak şekilde tasarlandı. Novella, Elegant ve Carmen Decora ürün serilerinden oluşan Viko Artline, ürün gamındaki çeşitlilik sayesinde mekânlara yaratıcı çözümleri estetikle buluşturarak sunan, renkli bir ürün serisi.

İNCE VE KESKİN HATLAR

Metalik, ahşap renkli ve tamamen doğal malzemelerden üretilen Novella, bir zevk anlayışı ve farklılık getirirken, mekanlarda yaratıcı çözümler arayanlara farklı olanaklar sunuyor.

Kullanılan doğal malzemeler corian, cam, eloxal, masif ahşap, doğal taş olup, mekanlar naturel ve sanatsal dokunuşlarla renkleniyor. Renkli ürünler serisinde, gümüş, beyaz, saten, bronz, antrasit, füme, siyah renk alternatiflerinin yanında kiraz, ceviz ve kayın ahşap desenli ürünleri de bulmak mümkün.

MEKANDA MODERN BİR HAVA

Corian serisinde dusk, aurora, sand stone ve blackquartz renkleri, iç mekânlara doğanın sıcak dokunuşunu taşıyor. Eloxal serisinde siyah, gümüş ve bronz renk seçenekleriyle klasik şıklığın tamamlayıcısı çözümler ortaya konuyor. Cam serisi ide beyaz, mavi, yeşil ve fümeden oluşan renk skalası ile evlere şık ve modern bir hava katıyor. Bunun yanı sıra masif ahşap grup meşe, ceviz, kiraz ve akçaağaç tonlarıyla tazelik ve doğallık duygusunu uyandırmayı hedefliyor.

MEKANLARDA CANLILIK HİSSİ

Carmen Decora, metalik ve ahşap renk seçenekleriyle evlere canlılık katıyor. Bu ürün serisinde kullanılan gümüş, beyaz, saten ve bronz renkler, şık ve modern havası ile iç mekânları süslerken, antrasit, füme ve siyah gibi renkler ise daha koyu tonlardan hoşlananlara hitap ediyor. Yine bu grupta kullanılan kiraz, ceviz ve kayın tonları ise dekorasyonda mobilya ve aksesuar uyumuna dikkat edenler için hoş çözümler sunuyor. Metalik ve ahşap renk seçenekleriyle Elegant mekanda sadelik yaratıyor. Bu ürün serisi ise Carmen Decora ile aynı renk seçeneklerini sunarken, sahip olduğu klasik çizgiler dekorasyonda sadelikten hoşlananlar için birebir.