Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Akro Yapı Göktürk’te Karma Evler İnşa Ediyor

Karma Evler projesi Kemerburgaz Göktürk´te sessiz ve karmaşadan uzak bir yaşam sürmek isteyenler için yeni bir kapı aralıyor. Akro Yapı tarafından hayata geçirilen projede modern mimari ve dekorasyonun tüm olanakları da bir arada bulunduruluyor.

Göktürk´ün en güzel lokasyonlarından Çamlık Caddesi´nde, merkeze ve ormana en yakın bölgede konumlanan proje toplam 3500 metrekare alan üzerinde kuruluyor. Proje kapsamında 69 bağımsız bölüm ve 80 metrekareden 220 metrekareye varan 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Projede bahçe katları, bahçe ve çatı dublekleri ile kullanıcılara farklı alternatifler sunuluyor.

BAÐIMSIZ BAHÇELER

Her daireye özel kapalı otopark bulunan Karma Evleri projesinde dış cephelerde tamamen seramik ve ahşap olmak üzere doğal malzemeler kullanıldı. Ayrıca dairelerin her birinde ahşap kaplı bağımsız bahçeler oluşturuldu. Proje kapsamında geniş iç bahçe, açık-kapalı yüzme havuzları, sauna ve fitness center yer alıyor. Dairelerde 7/24 güvenliğin yanı sıra, ithal seramikler, klima, hazır mutfak ve ankastre beyaz eşyalar da bulunuyor.

ULAŞIM ÇOK KOLAY

Karma Evler´den pek çok yere ulaşım kolaylıkla sağlanabiliyor. Şehrin merkezinde, TEM Otoyoluna 10 dakika mesafede konumlanıyor. Boğaz Köprüsü, Levent, Etiler, Maslak, Beşiktaş, Sarıyer, Güneşli gibi merkezlere de Karma Evler´den ulaşımı trafik problemi yaşanmadan kolaylıkla sağlanıyor. Göktürk´ün seçkin yerleşim yerinde, şehirden ve ormandan birer adım ötede konumlanan, etrafı modern ve nezih yerleşim noktaları ile çevrili Karma Evler, yeşille iç içe hareketli bir yaşam öneriyor.