Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Boyada yeni alternatifler

Dünya dekoratif boya marketinde markalaşmayı başarmış, ileri teknoloji içeren, kalitesi yüksek ve bol çeşitli ürün yelpazesine sahip, sınıfının liderlerinden olan İtalyan Valpaint firması artık Boyauzmanı deneyimi ve güvencesi ile Türkiye’de hizmet veriyor. 1988 yılında İtalya’nın Ancona şehrinde kurulmuş olan Valpaint firması, sürekli devam eden Ar-Ge çalışmaları, üretim ve eğitime yaptığı yatırımlarla ürün kalitesini artırarak her geçen gün yeni ürünlerle ürün yelpazesini geliştirmektedir. Valpaint, ürettiği inovatif ürünleri ile pazara yeni alternatifler sunmaktadır. İşte bu amaçla son olarak piyasaya Jungle serisini sunarak, dekoratif boya ürünleri konusunda yeni bir sayfa açmayı amaçlamıştır.

MEKANLARA ÖZEL SEÇENEKLER

Tamamen vahşi doğadan esinlenerek üretilen Jungle serisi ile duvarlar hayat kazanarak adeta vahşi doğa, yaşadığımız mekanlarda hayat bulmaktadır. Dokuz farklı üründen oluşan Jungle serisinin timsah, piton, ağaç gövdesi, fil, kaplan, beyaz kaplan, leopar, zebra ve zürafa efektleri ile insanın hayal gücünü zorlayan dekoratif sonuçlar elde etmek mümkün hale gelmiştir. Bir televizyon ünitesi üç boyutlu timsah efekti ile hayat bulurken, çocuk odasına uygulanacak zürafa deseni bu odaya renk katacak, salondaki şık deri koltuk takımı ile bütünleşecek olan beyaz kaplan deseni ise bambaşka bir kombinasyon ortaya çıkacaktır.

SERTİFİKALI UYGULAMACILAR

Uygulamaları özellikle güzel sanatlar mezunu, Valpaint sertifikalı Craft-B uygulamacılar tarafından gerçekleştirilen Jungle serisi, dünyada ilk ve tek olma özelliğine sahip. Dekoratif boya dünyasına yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan serinin farklılıklarıyla öne çıkması hedefleniyor.

RÖNESANS´A YOLCULUK

Jungle serisinin yanında, klasik dekoratif ürünlerle de Valpaint, son kullanıcıya dekorasyon imkanları sunuyor. Yolculuğun rotasını belirleyen tasarımcıların hayal gücünü harekete geçiren, özgün ve yaratıcı mekan tasarımları için hayal ötesi dekorasyon fikirleri sunan Valpaint´in yeni serileri ile her zevke göre seçim yapılabiliyor. Şöyle ki; Antik görünümlü Arteco ve Anticando serisi ile Rönesans dönemindeki İtalya’nın kırsal evlerini hatırlatan mekanlar oluşturulabiliyor. Kadife dokulu Polistof ürünü ile, gold ve denim efektli özel mimari unsur ve dekoratif objelere, sedef görünümlü parlak reflekte efektli Valsetin ürünü ile modern ve klasik ortamlara; süet efektli opak görünümlü Valrennaile kumaş tuşeli alternatiflere ulaşmak mümkün.

FARKLI EFEKTLER

Mermer efektli Stucco ve Marmorino ürünleri ile sanatsal ve tarihi mekan görüntüsüne, egzotik kum fırtınası ve grand kanyon efektli Sabulador ile her türlü duvar, ahşap, cam, parlak metal, boyalı demir, işlem görmemiş yeni metal yüzeylere, Antimikrobiyel özellikli Millicolor ürünü ile özellikle hastane, okul gibi kamu alanları ve çocuk odaları gibi özel mekanlara, yanar döner efektli Miraflor ile özellikle bar ve disco gibi dinamik mekanlara ulaşmak da mümkün.

Boya uzmanı, sektörde deneyimini birleştirdiği, aynı bakış açısı ile hayat bulan franchise başlığındaki CORNER-B, CORNER-B Plus, CENTER-B ve CONTRACT-B gibi farklı çözüm ortaklıkları ile; ürün + uygulama kalitesinin değerlendirilebileceği anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.