Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Göğüş İnşaat Ankara’da Yeni Bir Trend Yaratıyor

Göğüş İnşaat Ankaralılara yeni bir yaşam trendi vaat ediyor. Çankaya´da yapımı devam eden Trend Residence Çankaya, sosyal olanakları, merkeze yakınlığı ve şehir merkezinde doğayla iç içe konumlanmasıyla dikkat çekiyor.

Bir milyon metrekare yeşil alanın yanı başında konumlanan projenin 8 ay içinde, yani 2010 yılında tamamlanması planlanıyor. Proje kapsamında yer alan konutların metrekareleri 55 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor. Proje kapsamında toplam 37 adet konut bulunuyor.

SİTE ÖZELLİKLERİ

Vadiye sıfır konumda bulunan projede panoramik camlı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, spa merkezi ve çeşitli sporların yapılabildiği tesisler yer alıyor. Her daireye özel otoparkın da bulunduğu projede birinci sınıf doğrama, ankastre mutfak eşyaları, ithal laminat parke, ithal seramik kullanılıyor. Akıllı bina teknolojisiyle donatılan proje kapsamında tüm site 24 saat kapalı devre güvenlik sistemiyle kontrol altında tutuluyor.

ŞEHRİN MERKEZİNDE

Trend Residence Çankaya, Cumhurbaşkanlığı Köşkü ve Atakule´ye 5 dakika, Türkiye Büyük Millet Meclisi´ne 7 dakika, Kızılay´a 10 dakika mesafede şehrin merkezinde yer alıyor. Ayrıca Trend Residence´dan daire satın alan herkes Göğüş Holding´in müşterilerine verdiği özle bir hizmet olan ´´Class Plas´´hizmetinden faydalanabiliyor.

CLASS PLUSS HİZMETLERİ

Class Plus Kartı Trend Residence projesinden daire sahibi olan kişilerin yararlandığı bir hizmettir. Bu kapsamda yer alan hizmetler şöyle; çilingir, tesisat ve elektrik teknisyeni, kat hizmeti, lobby, güvenlik ve sosyal tesis, konut sigorta hizmetleri, konut satış ve kiralama hizmetleri, iç dekorasyon hizmeti, 24 saat önce concierge servisi, telefon ve mesaj hizmeti posta gönderme hizmeti.