Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yaratıcı elektrikli kablo sistemleri

Eubiq Elektrikli Kablo Kanal Sistemi, darbeye dayanıklı alüminyum gövdeden yapılmış, her türlü kablo sisteminin kullanılabildiği ve içinde elektrik kanalı bulunduran gelişmiş bir sistemdir. Kanal boyunca altta nötr ve üstte faz kablosu uzanmakta olup, sistemin kendisine ait adaptörleri takıp döndürme işlemi ile elektriğe ulaşmayı mümkün kılar. Aynı şekilde bu özelliği sayesinde dışarıdan herhangi birinin bu kablolara uzanmasını da imkânsızlaştırır. Sistemde yalıtım maddesi olarak polikarbonat kullanılmıştır ve sistem GSS (Ground Sentry Shutter) adı verilen patentli bir güvenlik sistemi sayesinde elektrik kaçağı ve yangın riskini ortadan kaldırır. Çocuklar için son derece önem taşıyan bu özellikle klasik sistemde oluşan arkların da önüne geçilmiştir. Eubiq, İngiltere, Singapur, Almanya, Avustralya, Hollanda, Rusya ve daha birçok ülkedeki standartlara uymaktadır ve gerekli bütün belgelere sahiptir.

İSTENİLEN UZUNLUKTA FARKLI MODELLER

Eubiq Elektrikli Kablo Kanal Sistemi, masaüstü, sıva üstü, dikey vb. gibi değişik modellerden oluşmakta ve istenilen uzunluklarda ihtiyaç duyulan her yere uygulanabilmektedir. Sistem, 250V a.c. mono faz ile çalışmakta olup maksimum 40 amp.’e kadar elektrik yükünü kaldırabilmektedir. 1 metrelik bir ürünün üstüne 12 adet Eubiq adaptörü veya 16 adet Eubiq fişi takılabilir. Sistem IP40 koruma derecesine sahiptir ve ağır darbelere bile direnç gösterebilir. Mimari olarak çok yönlülüğü sayesinde mutfaklar, ofisler, bankalar, laboratuvarlar vb. gibi daha birçok alanda kullanıma sunulabilir. Şık ve gösterişli tasarımının yanında bütün gerekli servisi son kullanıcıya ulaştırması Eubiq’i bir kablo kanalı olmaktan çıkarıyor ve onu geleceğin altyapı platformu haline getiriyor.

FARKLI MULTİMEDYA ÇIKIŞLARI

Sistemin getirdiği bir diğer kolaylıkta, elektriğin yanı sıra, data, telefon ve diğer mültimedya fişlerini de istenilen yere ulaştırmasıdır. USB, TV-FM ve VGA gibi aklınıza gelebilecek farklı birçok mültimedya çıkışları da sistemin sağladığı diğer kolaylıklar arasındadır. Tüm bunların yanında, istenilen herhangi bir ülkenin priz girişlerine sahip adaptörlerde Eubiq bünyesinde mevcuttur. Bu adaptörlerin de aynı sistem üzerinde rahatlıkla kullanılabilmesi, Eubiq’i evrensel bir sistem haline getiriyor. Böylelikle yurtdışından gelen misafirleriniz de elektronik aletlerini rahatlıkla kullanabilecekler. Bu özelliği sayesinde otellerde büyük bir kolaylık ve artı sağlamaktadır.

ESNEK ELEKTRİK SİSTEMİ

Dünyanın en esnek elektrik sistemlerinden biri olan Eubiq, elektriği hayatımızdaki bir araç olmaktan çıkarıp, bir yaşam standardı haline getiriyor. Klasik sistemin sınırlamalarından kendisini kurtarmak isteyenler için tasarlanan sistem, kişilerin özgürlük alanını genişletiyor. Uzatma kablolarının kısıtlamalarına ve meydana getirdiği görüntü kirliliğine Eubiq elektrik kablo sistemi ile son verilmesi amaçlanıyor. Eubiq elektrikli kablo kanal sistemi mimari olarak çok yönlülüğü sayesinde ihtiyacınız olan her yerde istediğiniz şekilde uygulanabiliyor ve hayatınıza büyük bir düzen ve kolaylık getiriyor. Yaratıcı kanal sistemimiz, dilediğiniz zaman dilediğiniz noktasından basit bir hareket ile elektriğe ulaşmanıza, isterseniz çıkış yerlerini değiştirmenize veya sayılarını arttırmanıza olanak sağlıyor. Eşsiz modüler kavramı ve şık tasarımı ile hayata renk katmayı amaçlıyor. Elektrikten dataya, iletişimden ışıklandırmaya, aksesuarlardan kablolamaya ve diğer bütün ihtiyaçlara çözüm getirmeyi hedefliyor.