Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

1+1 ve 2+1 daireler yoğun ilgi görüyor: Work Square

225 adet daire, 40 adet mağaza ve 150 odalı bir otelden oluşan Work-Square projesindeki 1+1 ve 2+1 daireler özellikle yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. Kurtköy’de Sabiha Gökçen Havalimanı kavşağında yer alan ve 2014 yılı sonunda teslim edilmesi planlanan projede satışına devam edilen dairelerin şu ana kadar yaklaşık % 40’ı satıldı. Devam eden kampanya ile 60 aya kadar vade farkı olmaksızın taksit imkanı sunan MVK YAPI, daire sahibi olmayı daha da kolaylaştırıyor.

1+1 ve 2+1 dairelere olan talebin devam ettiğini söyleyen MVK YAPI Yönetim Kurulu Üyesi Ertürk Mavuk, “Küçük metrekareli daireler, fiyatlarının daha kolay ulaşılabilir olması ve kiralama talebinin daha yüksek olması nedeniyle yatırım amaçlı alıcılarından ilgi görüyor. Bu tip konutlara her zaman daha kolay alıcı veya kiracı bulunabileceğinin altını çizen Mavuk, “İstanbul’un gelişmekte olan bölgelerinde yapılan projelerde küçük dairelerin yatırımcılarına her zaman daha çok kazandıracağını düşünüyorum” dedi.