Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Aydınlatmada akılcı kullanım: led teknolojisi

Megaman’ın yeni geliştirdiği TECOH® LED modülleri sayesinde genel aydınlatmada LED teknolojisi kullanmak çok daha akılcı ve güvenli bir hale geliyor. Mevcut aydınlatma armatürlerine basit bir şekilde uyarlanabilen ve kullanıma hazır bir çözüm olan Megaman’ın TECOH® CFx ürün grubu aynı zamanda armatür üreticileri de için de heyecan verici bir yenilik.
Özellikle halojen ve kompakt floresan lambalara uygun bir LED alternatifi sunmak için geliştirilmiş bu yeni nesil LED modüller basit bir çevir-kilitle duya ve doğrudan 220V ile çalışabilen bir yapıya sahiptir ve dim-edilebilirler. Bu basit çevir-kilitle duyun kullanılmasıyla mevcut armatür muhafaza edilerek tüm armatürü değiştirmenin getireceği maliyet engellenmiş olmaktadır.
Zhaga spesifiksyonları doğrultusunda tasarlanmış bu LED modüller 1100 ve 1800 lümen güçleriyle ve uzun ömürleriyle  tavan aydınlatması için ideal olup 50W halojen veya 2x13W ve 2x18W kompakt floresan lambalar gibi geleneksel ışık kaynaklarının yerine güvenle kullanılabilir.