Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Aydınlatmada yeni teknolojiler

Cemdağ, 1968’den bu yana aydınlatma sektörüne kattığı yeniliklerle sektörünün lider firmalarından biri olmayı sürdürüyor. Şirket, LED teknoloji kullanılarak geliştirilen yeni ürünü Magnum CL2025 ile enerji verimliliğinde büyük bir adım daha atıyor.  M5, M4, M3 ve M2 yol aydınlatması sınıflarına uyumluluk gösteren bu yeni ürün, 35 w (16 LED), 70 w (32LED) ve 140 w (64 LED) versiyonlarıyla pazardaki yerini alıyor. 
Dayanıklı hammadde alüminyum enjeksiyon ile üretilen ve son teknolojiye sahip LED armatürleri arasında yerini alan Magnum CL2025’i rakiplerinden ayıran en önemli etkenlerin başında gelen dim teknolojisi sayesinde yüzde 70’e varan enerji verimliliği elde eden Magnum CL2025, altı farklı montaj modülü sayesinde farklı konsol açılarına da uyumluluk gösteriyor. Geri dönüşümlü hammadde ile tasarlanan ve içerisinde cıva bulundurmayan bu yeni ürün, 50 bin saat armatür ömrü sunuyor.

Yol aydınlatmasına uygun tasarlanan ve içerisinde optik sistem barındıran Magnum CL2025, etkin iş yönetimi sayesinde bakım ve servis maliyetini de düşürüyor.