Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Banyonuza her daim temiz hava dolsun

Rezervuar sistemlerinde yeni bir teknolojiye imza atan İsviçreli marka Geberit, yeni sistemiyle beraber hem cebinizi hem de banyonuzdaki havayı hafifletmeyi hedefliyor.

Davetsiz misafirlerinizin kapınızı çaldığında, artık banyonuzdaki rahatsız edici kokular için endişelenmenize gerek kalmıyor. Duvarınızın arkasına gizli bir şekilde yerleştirilen Geberit DuoFresh koku alma ünitesi sayesinde, banyonuzdaki kötü kokular kaynağında yok edilip, ortama temiz hava sirkülasyonu sağlıyor. Banyonuza taze bir soluk getiriyor.

GEBERIT DUOFRESH ENERJİ TASARRUFU SAĞLIYOR
Geberit DuoFresh, cebinize kolaylık sağladığı gibi, kullanım açısından da oldukça kolay. Pencere ve havalandırmanıza göre enerji tasarrufu sağlayan koku alma ünitesi, bir düğmeyle devreye sokuluyor ve otomatik olarak 10 dakika sonra kapanıyor. Dilerseniz manuel olarak da kapatılabiliyor. DuoFresh, kullanım kolaylığı değiştirilmesi için çabuk ve kolay değişebilen aktif karbon filtreye sahip.

Artık banyonuzu rahatlıkla Geberit DuoFresh‘e emanet edebilirsiniz.