Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Bütünsel bir program ve 360 derece hizmet

Villeroy & Boch, yeni sistem konsepti Architectura ile profesyonellerin ihtiyaçlarına hitap eden bir program sunuyor. 360 derece hizmetinin giriş seviyesinde bulunan Architectura, yenilikçi ve kompakt çözümleri ile sistematik bir portfolyo sunuyor. Sistem sayesinde ürün yelpazesinin modüler yapısı net ve kolaylıkla anlaşılabiliyor. Yuvarlak, dikdörtgen ve oval olmak üzere üç farklı formda bulunan lavabo alternatifi üç şekilde mevcut: gömme, yarı gömme ve tezgahaltı…

ARCHITECTURA İLE HER PLAN GERÇEĞE DÖNÜŞEBİLİR
Architectura’nın minimalist tasarım dili basit geometrik şekilllerden ilham alıyor. Yuvarlak, dikdörtgen ve oval formları ve kolay monte edilebilir olması iç tasarımda özgürlüğü mümkün kılıyor. Villeroy & Boch’un evrensel montaj sistemi sayesinde, taş, cam veya ahşap hangi malzeme olursa olsun kurulum kesimleri aynı ölçülere sahiptir. Dairesel kesim yardımı ile üç formun herbirine doğru ve hizalı olarak kurulabilen yüzeye monte lavabolar, konut ve otel gibi büyük ölçekli projelerde planlama özgürlüğü getiriyor. Gömme ve tezgahaltı dahil tüm lavabolar sırlıdır. Lavabolar dengeli formları, mükemmel oranları ve simetrileri ile Cult ve Subway armatür serileri ile kombin edilebiliyor.

Architectura’da toplam 15 model seçeneği bulunuyor. Her üç form ile uyumlu dokuz lavabo, iki duvara monte tuvalet, iki arka duvara monte tuvalet ve pisuvar… Bunların herbiri oval, yuvarlak ve dikdörtgen lavabo ile eşleşebiliyor.
YENİ NESİL HİJYENİK WC’LER
Architectura, DirectFlush sistemi ile donatılmış WC düzenlemeleri ile yeni hijyen standartlarını belirliyor. DirectFlush 3 ila 4,5 litre kadar su tüketir. Alışılmışın dışında, su gelen her yer tamamen sırlanarak, hızlı ve kolayca temizlenir. Bu da kendi içinde zaman ve para tasarrufu sağlar, benzer tasarruflar CeramicPlus kaplama ve kolay çıkarılabilir QuickRelease kapak seçeneği ile de sunulmuştur. DirectFlush özellikle hijyenin sıkı olarak takip edildiği hastane, kalabalık kamu alanları ve özel mülkler için de idealdir.

PATENTLİ KARTUŞ VICHANGE İLE YENİLİKÇİ PİSUVARLAR
Fonksiyonel ve minimalist; yenilikçi pisuvar tasarımı ile özellikle kamusal alanlar için uygundur. Esnek su girişi ve ayarlanabilir atık çıkışı ile 55mm yükseklikteki pisuarı kurmak son derece kolaydır. Kartuş ViChange fonksiyoneldir, pisuvarın duvardan çıkarılmasına gerek kalmadan sifon değiştirmeye izin verir. Yüksek kullanım oranları göze alındığında havaalanı ve stadyum gibi mekanlarda bir ila dört kereye kadar sifonları değiştirmek gerekir. Bu açıdan ViChange sisteminin ekonomik olduğu açıktır ve işlevselliğine ek olarak kamu ve yarı kamu alanlar için de uygundur. Patentli sifon kartuşunu değiştirmek dört basit adımdan oluşur ve araç gerektirmez. Seramik kapağı kaldırın, eski kartuşu çıkarın ve atın, yeni kartuşu takın ve tüm seramik kapağı değiştirin. ViChange’in bakım kolaylığı tıkanıklık riskini ortadan kaldırır ve seramik kapak filtre işlevi görür.

Kullanıcıları otomotik olarak algılayan ve kullanım sonrası su akımını tetikleyen ProDetect pisuarlar ile uyumlu kullanım seçeneği de mevcuttur. ProDetect sistemi dayanıklı, güvenilir ve su tasarrufu sağlayan bir sistemdir.