Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Dokunmatik mutfak bataryaları

EasyTouch teknolojisi ile oldukça hijyenik, son derece güvenilir ve etkileyici şekilde su tasarrufu sağlayan bu kullanım şekli mümkün hale geliyor. Minta Touch aynı zamanda kumanda kolu kullanılarak da çalıştırılabiliyor. Tüm bunların sonucunda günlük yaşantınızda yepyeni bir rahatlık sunan bir armatür ortaya çıkıyor.

Kuğu boyunlu ve L tasarımlı spiralli çıkış ucuna sahip modeller sunan GROHE Minta Touch, her durumda mükemmel su akışı sağlıyor. Parmaklarınız kirli, yağlı, yapışkan veya pis mi? Hiç sorun değil; tek yapmanız gereken elinizin tersi, bileğiniz veya  kolunuz  ile hafifçe dokunmak. Böylece eliniz kirli olduğunda bile  bataryanızın temiz kalmasını sağlayacaksınız. Bataryanızı ayrıca GROHE SilkMove® teknolojisine sahip kumanda kolu ile de kullanabilirsiniz.
Minta Touch aynı zamanda çocuklar için de güvenli. EasyTouch fonksiyonu sadece soğuk su akışı sağlaması sayesinde yanma riskini ortadan kaldırıyor. Yanmaya karşı yüzde 100 koruma sağlarken, sıcak sudan da yararlanmak isteyen kullanıcılar, ürünü ayarlanabilir sıcaklık fonksiyonu da sunan Grohtherm Micro termostat ile birlikte kullanabiliyorlar.

GROHE Minta Touch sunduğu üst düzey fonksiyonelliği, estetiği ile tamamlanıyor. GROHE StarLight® fonksiyonu, krom kaplamanın parlaklığını yıllar boyu korumasını sağlıyor. Ayrıca, yüksek çıkış uçları uzun kap ve vazoları doldurmayı çocuk oyuncağı haline getiriyor. Minta serisinin bu en son yorumu, Grohe mutfak bataryası serilerinin  başarısını bir defa daha gözler önüne seriyor.