Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

FG Wilson yeni dönemde doğalgazlı jeneratör sistemlerine ağırlık verecek

[kutusol=3914]Türkiye’nin gelişen doğalgaz alt yapısıyla bu yakıt türünün de alternatif enerji kaynağı olarak öne çıkacağını bunun da doğalgazlı jeneratör sistemlerinin tercih edilmesini destekleyeceğini belirten FG Wilson Türkiye CEO’su Köksal ER; benzersiz alt yapımızla, kalitemizle, dinamik kadromuzla çok özel projeler dahil olmak üzere daima çözüm ortağı olarak yatırımcının işletmeye geçtikten itibaren kullanıcıya vaat ettiği konforlu yaşamı sağlayacak olan;  “kesintisiz hayat için kesintisiz enerji” katma değerimiz “teminatımızdır” diyor. İşletmelerin konforlu sürdürebilirliği için FG Wilson Jeneratör sistemleri gereklidir ve varlığı önemli bir güvencedir.

Ülkemiz pazarının, yatırımlar nedeniyle gelişmeye çok açık olduğunu da belirten        Köksal ER, bireysel niş pazarda da, global kurumsal pazar da da; FG Wilson Jeneratör Sistemlerinin ürün çeşitliliği, kojenerasyon ve kojenerasyon sistemleri çeşitliliği nedeniyle söz sahibi olduğunu belirtiyor ve dönemde ülkede ki önemli projelerde artık yatırımcı FG Wilson Katma Değeri’ni tercih ediyor.

FG Wilson Türkiye, satış öncesi, sırası, sonrası hizmetleri yanında, bünyesindeki FG Wilson Akademi ile de, hem kullanıcı eğitimini sağlıyor hem de ilgi duyan genç mühendislere eğitim desteği veriyor.

FG Wilson Türkiye, hem gelişen iç pazara, hem de bölgesel pazara hitap edebilmek için yapılanmasını da her geçen gün genişletiyor.

SON DÖNEMLERDE FG WILSON’UN TERCİH EDİLDİĞİ BÜYÜK YATIRIM PROJELERİ:
Limak İnşaat / Kosova Pristina Havalimanı
Rixos Group / Rixos Dowtown Antalya
Pirme Development / Gaziantep Prime Mall
Büyükhanlı Holding / Büyükhanlı İş Merkezi
Malatya Girişim Grubu / Malatya Hilton Oteli
Demsa Group / Maçka Oteli
Sur Yapı / Kağıthane Axis AVM
Deha Yapı / Kent Plaza AVM ( Konya )
Kempsinky / Çırağan Sarayı
Mesa + İş GYO – Yatırımları
Teymur Tekstil / Teymur Otel (Gaziantep)
Aydoğan A.Ş. / Sentido Gold Island Hotel (Antalya)
Güvensoy Gayrimenkul / Kızılay AVM (Ankara)
Ons Tüketim Malları Tic. A.Ş. / Ertex AVM (Ankara)
Tesco-Kipa-Tüm Mağazalar / Bodrum,
Mimar Sinan (İst), Görükle (Bursa), Fethiye (Muğla),
Lara (Antalya), Akbük (Didim) Mağazaları
Bodrum Gayrimenkul / Kaplankaya