Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Geçmişten günümüze yansıyan çizgilere modern dokunuş

Seramik karoda sunduğu özel tasarımlarla bilinen kalıpların ötesine geçen Çanakkale Seramik, günümüzde dekorasyon trendi haline gelen Marmara Mermerini, Sema serisinde seramikle buluşturuyor. Dekor ve mozaiklerle yaratılan mükemmel atmosferin klasik ve modern yaklaşımı, Marmara Mermeri’nin eşsiz dokusu ile seriyi mükemmel şekilde tamamlıyor, zenginleştiriyor.  Mermerin aynı zamanda duvar ve yer karolarında mikro mozaik haline getirildiği seride, geçmişten günümüze yansıyan desenler altın ve platinle işlenerek sunuluyor.

Sema serisi, beyaz, platin beyaz, altın beyaz, siyah, platin siyah ve altın siyah renkli seramik karoları (30×60 cm) ile çizgi bordür altın ve çizgi bordür platin özel parçaların (2×29 cm) yanı sıra Marmara Mermeri (45×45 cm) seçenekleriyle farklı tercihlere hitap ediyor.