Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Geleneksel ustalığa çağdaş bir yorum

Villeroy & Boch’un yeni serisi True Oak, özel seçilmiş meşe ağaçlarından can bularak; benzersiz ve otantik bir gerçek ahşap mobilya tasarımına dönüşüyor. Sade ve yalın tasarımıyla True Oak, geçmişten ilham alarak yeni ve eskiyi, modern ve gelenekseli bir araya getiriyor… Seride kullanılan el işçiliği her detayda ortaya çıkıyor.

True Oak, özel olgun meşe rengine sahip. Seri gelenekselliğin yanı sıra modern teknoloji ile çağdaş bir uyum sağlıyor. Metal çekmece rayı Soft Closing özelliğine sahip, böylece çekmece ses yapmadan kapanabiliyor. Havlu askısı gerçek ağaçtan yapılıyor ve ince kesilmiş beyaz alüminyum ile kaplanıyor, aynalar modern LED‘lerle aydınlanıyor, yüksek kalite lavabo altı dolapları geniş bir saklama alanı sunuyor.

Stil sahibi banyolar için lavabo üniteleri iki farklı seçenekle sunuluyor: açık dolap ve kapalı dolap… Bu iki ünite, 7 farklı yüzeye yakın lavabo seçenekleriyle mükemmel bir uyum gösteriyor. Loop & Friends serisinin değişik formları, kare, dikdörtgen, oval ve yuvarlak seçenekleri bir country havası yaratırken; Memento serisinin yalın ve zarif çizgileri mobilyalara modernlik katıyor. Alternatif olarak My Nature serisi doğal bir seçenek olanağı sunuyor.

Seride kullanılan Loop & Friends lavaboları ve Farmhouse dekor kombinasyonu göz alıyor… İşlenen zarif mavikantaron çiçeği motifi banyoya sıcak, duygusal bir hava katıyor. Lavabo çevresindeki değişen mavi tonları bir araya gelerek sade ama göz alıcı bir çerçeve yaratıyor.

Mükemmel bir görünüm için, 3 farklı seramik batarya seçeneği sunuluyor. Bu zarif seçenekler; kare, yuvarlak ve mavi kantaron çiçeği motifleri ile süslendirilmiş yuvarlak batarya…

Yeni LaFleur Classique serisinden duvara monte musluk seçeneği de True Oak koleksiyonuyla uyum sağlıyor. LaFleur Classique serisi şimdi geliştirilmiş 6 farklı seçenekle yeni kombinasyon imkanları sağlıyor.

Modayı takip eden, zarafete ve kaliteye önem veren, aynı zamanda geneleksel olmayı da tercih edenler için True Oak mükemmel bir tercih…