Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Inverter teknolojisine sahip duvar tipi split klimalar

DemirDöküm Inverter klimalar, bireysel soğutma ve ısıtma çözümleri sunmak amacıyla DC inverter teknolojisiyle tasarlanan split klimadır. 180º sinusoidal modülasyonlu DC inverter teknolojisine sahip Inverter duvar tipi split klimalar, düşük elektrik tüketimiyle (A) enerji verimliliğine sahip.

Inverter teknolojisinde klima, istenilen oda sıcaklığına göre mekanın ihtiyacı olan kapasitede kompresörün dönme hızını ayarlar ve mümkün olan en düşük seviyede elektrik tüketir. Ayrıca tam sinusoidal çalışma modülasyonu ile kesintisiz çalışır, bu sebeple çok daha sabit bir ortam sıcaklığı sağlar. 4.26’ ya ulaşan COP değeri ve çevre dostu R410a gazıyla cebi ve doğayı korur. 

DemirDöküm Inverter duvar tipi split klimalar sessiz çalışır, rahatsızlık vermez. Bünyesindeki filtreleriyle iç mekan hava kalitesini artırarak, insan sağlığına en uygun mekânları yaratır. Aktive edilmiş karbon filtresiyle yabancı kokuları yok eder, zararlı gazları filtreler. Anti bakteriyel filtre iç mekan havasına anti alerjik ve anti bakteriyel etkisi olan filtredir. Anti toz filtresiyle ortamdaki toz ve partikülleri tutar.

Anyon üreticisi ile iç mekanda pozitif elektrik yüklü partikülleri yakalar, tabana çökelmesini sağlayarak tozların kişiler tarafından solunmasına engel olur. İç mekan havasında iyon miktarını artırarak adeta orman havası yaratır. Yüksek nem alma kapasitesi sayesinde özellikle nemli bölgelerde klimanın performansını artırır, daha az enerji harcarken insan sağlığına en uygun nemi ortamda tutar. Estetik ve kompakt gövde tasarımıyla kullanıldığı mekanlara değer katar.

Antifriz özelliğiyle çok düşük dış hava sıcaklarından (-15 ºC) çok yüksek hava sıcaklarına (45 ºC) kadar her türlü dış ortam şartında çalışır. Sıcak kalkış modu sayesinde ısıtırken ilk çalıştırma esnasında rahatsız edici soğuk hava sirkülasyonunun önüne geçerek, daha konforlu iklimlendirme sağlar. Hızlı soğutma modunda ortamı en hızlı şekilde istenilen sıcaklığa ulaştırır.

25 m’ye varan bakır boru çekilebilmesiyle her mekanda uygun yere montaj edilebilir.

Günlük zaman ayarlama teknolojisiyle kişi eve geldiğinde istenilen sıcaklığa iklimlendirilmiş ortamın keyfini sürer. DemirDöküm Inverter duvar tipi klimalar otomatik yeniden başlatma özelliği sayesinde elektrik kesintisinden sonra özel hafıza ayarıyla kaldığı yerden konforlu iklimlendirmeye devam eder.