Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kaçak akım korumalı kompakt şalterler

Türk Malı ibaresi taşıyan Makel Kaçak Akım Korumalı Kompakt Şalterler ile piyasada doğru kaliteyi, doğru fiyatı yerli üretim, güvenilir bir marka ile satış noktalarının tümüne ulaşmak hedeflenmektedir.

Devre kesiciler normal devre şartlarında devreyi açmaya ve kapamaya, normal olmayan devre şartlarında (kısa devre ve aşırı akım) devreyi kesmeye yarayan mekanik bir koruma düzeneğidir. Makel Kaçak Akım Korumalı Kompakt Şalterler, aşırı akımlara, ani kısa devrelere, kaçak akım ve yangına sebebiyet verebilecek toprak ve izolasyon hatalarına karşı etkin ve güvenli koruma sağlar.

IEC 60947-2 standardına uygun üretilen Makel Kaçak Akımlı Kompakt Şalterler, enerji dağıtım tablolarının ve bunların nakil hatlarının aşırı akımlara ve ani kısa devrelere karşı etkin olarak korunmasında güvenle kullanılabilmektedir. Güvenliği ön planda tutan Makel, ürünlerinde gerilim taşıyan tüm kontakları tamamen izole etmiştir.

Her türlü ihtiyaca cevap verebilmek üzere 25A’den 400A’e kadar ürün çeşitliliği ile sunulan Makel Kaçak Akımlı Kompakt Şalterler termik ve manyetik açma mekanizmaları ile donatılmış olup yüksek güvenlik ve kaliteyi bir arada sunmaktadır.