Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kendi havuzunuzda tatil hissi

Duravit’in Blue Moon ve Sundeck gibi dış mekan havuzları sıradan bir terası çok özel bir gevşeme alanına dönüştürür. Her ikisi de en ince detayına kadar planlanmıştır. Ancak katlanır dinlenme yeri açıldığı zaman, Sundeck gelişmiş konforlu özelliklere sahip bağımsız bir havuz olarak kendini gösterir. Arkaya katlanan kapak rahat bir kafa yastığı görevi görür ve açıldığı zaman da bir deniz güvertesi halini alır. Böylece Sundeck bütün bahçelere bir Akdeniz salonu havası katar.

Bir tasarım nesnesi olarak Blue Moon büyüleyici bir zıtlıklar bütünüdür. Dairesel banyo bölümü kare şeklinde şık bir gövdeyle mükemmel biçimde tamamlanır. 56 cm derinlikteki havuz uzun boylu olanlar için de yeterince derindir. Blue Moon, saniyeler içinde, doğal ahşap görünümü sayesinde çevresiyle mükemmel uyum sağlayan geniş bir güneşlenme yerine dönüştürülebilir. İç taraftaki LED ışıklarla geceleri yapılan banyolar özellikle keyifli birer deneyime dönüşür.

Blue Moon ve Sundeck için hedefe yönelik kas gevşetmeden canlandırıcı bir banyoya kadar farklı masaj etkileri içeren çeşitli masaj sistemleri mevcuttur. Isınma işlevi sayesinde, dışarıdaki sıcaklık düşse de suyun sıcaklığı hoş bir seviyede kalır. Böylece banyo deneyimi, yılın hangi zamanında olursanız olun, evde yapılan lüks bir tatile dönüşür.