Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Led ile güçlü ışık, görsel konfor

Minimum enerji tüketiminde maksimum sonuç vermek üzere geliştirilen ürün, küçük boyutları ve yüksek görsel konforu dikkat çekiyor. 8.5 cm gövde yüksekliği ile küçük boyutlu LED spot tercihine yanıt veren Starspot, ışık kırıcılı gövde özelliği ile görsel konforu maksimize ediyor.

Küçük boyutlu ürünlerin aksine güçlü ışık sunuşuyla öne çıkan ürün, 5000 lumeni bulan toplam lumen değeri ile mağaza, market, avm, ofis ve tüm teşhir noktaları için uygun hale geliyor.

2700,3000, 4000 ve 6500K olmak üzere 4 farklı ışık rengine sahip Starspot, üstün soğutma performansı sayesinde 50.000 saat ömür ve maksimum enerji verimliliği sunuyor.

22W,32W,44W  güç seçeneklerinde üretilen ürün, uzun çalışmalar ve bilgi birikimi sonucu elde edilen teknolojik avantajları ile benzersiz performans vaat ediyor. 22-36 derece ışık açılarında lens alternatifleri sunan ürünün ön çerçevesinin ışık kırıcı özellikte tasarlanması sayesinde elde edilen görsel konfor maksimize ediliyor. Uzun süren Ar-Ge çalışmalarının sonucu olan yüksek pasif soğutma performansını gerektiğinde “2 ayrı fan alternatifi” ile birleştiren Starspot, yüksek ışık ve uzun ömür beklentilerini aynı üründe karşılıyor .

Siyah, beyaz ve metalik gri renklerinde üretilen Starspot, bütün bu özellik ve avantajlarıyla, güçlü ışığın gerektiği uygulamalar için şık ve benzersiz bir çözüm haline geliyor.