Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Sessiz ve etkin akış

İtalyan tasarımcı Rodolfo Dordoni ve Maltalı tasarımcı Gordon Guillaumier tarafından tasarlanan Likid serisi, organik formu ile doğayla bütünleşen özel bir görünüme sahip. Bu görünümü ile tutku ve dinamizmi sembolize eden seri, krom renginin tanıdığı kolaylık ile birçok farklı tipte mekana hitap ediyor.

Lavabo, eviye, ankastre lavabo ve banyo bataryalarından oluşan Likid serisi; doğayla uyumunu, şık formu ve etkin su akışı ile ifade ederken, kullanıcıya benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Etkin akış kalitesini, içine entegre edilmiş gizli perlatöründen alan batarya uçları, suyu oksijenle birleştirerek, su basıncında yüzde 30-50 verimlilik sağlıyor. Ayrıca sessiz ve köpüklü bir akışa sahip bu perlatör ile klorun hızlıca uçması sağlanıyor. Likid serisi ayrıca sahip olduğu koaksiyal seramik diskli kartuşu ile uzun ömür garantisi sunuyor.

Şık tasarımıyla lavaboları daha estetik gösteren Likid lavabo bataryası, aynı ahenge sahip novatik süzgeci ile birbirini tamamlıyor. Ayrıca banyo bataryası ile sahip olunan el duşu takımı da, Likid serisinin doğal görünümünü korurken, ergonomisiyle dikkat çekiyor.