Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Stratejik lokasyon: Cornerlife Güneşli

Cornerlife Güneşli mimarisi, konforlu daireleri, sunduğu sosyal imkânlar ile bir projeden beklenen her özelliği ev sahiplerine sunuyor. Havalimanı, Metro ve Metrobüs durakları ile çevrili İstanbul’un en hızlı ulaşılabilir projesi Cornerlife Güneşli okul, hastane, AVM gibi ihtiyaç olan tüm kurumlara yakınlığı ile de farklılığını ortaya koyuyor. Toplam 14.000 m² olan projede 211 adet konut ve 21 adet dükkanın bulunduğu ticari alan yer alıyor.  Ferah ve yemyeşil bir bahçe üzerinde yükselen 2 blok da yer alan her daire maksimum gün ışığı alıyor. İstanbul’un en canlı bölgesi Basın Ekspres yolu üzerinde inşası başlayan proje stratejik noktada konumlanması sebebi ile dikkatleri üzerine çekiyor.
ARALIK 2014’TE TESLİM EDİLECEK
Keleş ve Beyaz İnşaat’ın tecrübesini aktardığı Cornerlife Güneşli’nin  kaliteli malzeme ve işçiliğin kullanıldığı dairelerinde ev sahiplerinin kullanımına hazır olarak mutfak ve banyo dolapları, portmanto ile bulaşık makinesi, fırın, set üstü ocak ve davlumbazdan oluşan dörtlü ankastre seti ve salonda 1 adet klima çalışır şekilde teslim edilecek. İlk etabı Aralık  2014’te teslim edilecek Cornerlife Güneşli’nin sosyal alanları ise ev sahiplerinin tüm sosyal ihtiyaçlarını  karşılayacak kapasitede planlanmış. Açık kapalı yüzme havuzu, geniş ve maksimum yeşil 7.000 m² alana sahip bahçe, açık-kapalı otopark, çocuk parkı, fitness- sauna-hamam, tenis kortu, basket sahası, açık spor alanı, koşu parkuru, amfitiyatro, kapalı sinema salonu, modern çocuk oyun odası, kreş, market, kamelyalar Cornerlife Güneşli’nin sunduğu imkanlardan bazıları… Merkezi İş Alanı (MİA) bölgesi ilan edilen, Basın Ekspres yolu ile Mahmutbey Köprüsü arasında kalan bölüm İstanbul’un değerli bölgelerinden… Ve bu bölgede konumlanan Cornerlife Güneşli hem yaşam alanı hem de ticari üniteleri ile yatırım potansiyeli yüksek bir proje…

ÖZEL DAİRE BİRLEŞTİREBİLME OLANAĞI
Projenin en önemli özelliklerinden birisi ise farklı büyüklük ve oda sayısına sahip daire isteyenlere özel daire birleştirebilme olanağı sağlanıyor. Bu konsepte göre mimarisi düzenlenen projede isteyenler yatay düzende 2+1 ile 1+1 özellikteki daireleri birleştirerek 3+2 bir eve, 3+1 ve 2+1 daireleri birleştirerek 5+2 bir daireye ve 2+1 ile 2+1 daireleri birleştirerek 4+2 daireye sahip olabilir. İnşası devam ederken Cornerlife Güneşli’den ev sahibi olmak isteyenler planladıkları eve kavuşabilirler.

Havalimanı, Metro ve Metrobüs durakları ile çevrili İstanbul’un en hızlı ulaşılabilir projesi Cornerlife Güneşli okul, hastane, AVM gibi ihtiyaç olan tüm kurumlara yakınlığı ile de farklılığını ortaya koyuyor. Toplam 14.000 m²  olan projede 211 adet konut ve 21 adet dükkanın bulunduğu ticari alan yer alıyor. Ferah ve yemyeşil bir bahçe üzerinde yükselen 2 blok da yer alan her daire maksimum gün ışığı alıyor. İstanbul’un en canlı bölgesi Basın Ekspres yolu üzerinde inşası başlayan proje stratejik noktada konumlanması sebebi ile dikkatleri üzerine çekiyor.

TİCARİ ÜNİTE DİKKAT ÇEKİYOR
Cornerlife Güneşli’de yer alan ticari ünitede bulunan 21 dükkan bölgesel avantajı sebebi ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. Yatırımın hızla kazanca dönüşeceği ticari alanda restorandan banka şubesine, marketten eczaneye, kuru temizlemeden kuaföre ve kırtasiyeye pek çok ihtiyaca hizmet verebilecek metrekarelerde dükkan projelendiriliyor. Ticari ünitede inşası başlanan ve farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek dükkanlar 57 m2 den 343 m²’ye kadar alternatife sahip.