Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Teknoloji parmaklarınızın ucunda

Akıllı ev ve bina otomasyonları sisteminde çok tercih edilen Alman markası Berker, tek düğmeye dokunuşla yaşam alanlarının kontrolünü sağlıyor. TS Sensor’deki KNX sistemine yüklenecek senaryolar sayesinde ısıtma, soğutma, müzik sistemlerini, jaluzileri tek tuşa dokunarak, basitçe yönlendirilebilecek. KNX sistemine tanımlanacak senaryo programlarıyla açma-kapama işlemleri zaman kaybetmeden tek tuşa dokunarak gerçekleştirilebilir. Sistemde bulunan entegre termostat ile oda sıcaklığı anahtara bakarak kontrol altına alınabilecek. Hayatı pratikleştiren TS Sensör, yaşam alanlarından ayrılınması gereken acil durumlarda da kurtarıcı olacak. Evden çıkmadan önce tüm hazırlıkları önceden yaparak misafirler için oda sıcaklığı, müzik, jaluzi kolayca istenilen modda ayarlanabilecek.

Pratikliğinin yanında TS Sensör pürüzsüz, neredeyse tamamen konumlandığı alanla bütünleşen cam yüzeyi ile yaşam alanında teknolojiyi zarafetle buluşturuyor. Konumlandığı yerle uyum içinde bulunan TS Sensör’de tüm fonksiyonlar, yazı ya da simge şeklinde cam yüzeye işlenebilir. Ayrıca siyah, beyaz ve gri renk alternatifleri de mevcut.