Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Verimli ve ergonomik hidrofor sistemi

Özgün İtalyan tasarımına sahip olan E.sybox dünya çapında kabul gören İF 2013 dizayn tasarım ödülünü kazanmıştır. E.sybox kompakt tasarımı sayesinde eski tarz hidrofor sistemleri ile karşılaştırıldığında boyut olarak en az %30 yer tasarrufu sağlar. Montaj yapılacak yerin durumuna göre tesisata yatay ve dikey olarak bağlanabilmektedir.

E.sybox’ın en önemli özelliklerinden biri de sessiz olmasıdır. Yeni su soğutmalı motoru korozyona karşı dayanımlı olduğu gibi soğutucu fan olmadığından eski tarz hidroforlara göre daha az gürültü kirliliği yapar. Standart kullanımda 45 dB gibi çok düşük ses aralığına sahiptir. Tüketiciye sunduğu bir başka avantajı da kazan dairelerine yapılan ses yalıtımı maliyetini ortadan kaldırmasıdır. E.sybox tasarlanırken montaj ve bakım kolaylığı ile tüketici konforu ön planda tutulmuştur. E.sybox sisteme entegre bir şekilde 2 lt lik genleşme tankını içerisinde barındırdığı için ilave ek bir ürün ihtiyacı yoktur. Bu genleşme tankının eski tarz hidrofor sistemlerine göre bir başka avantajı ise fazla yer kaplamaması ve bakım gerektirmemesidir.

Her bir parçanın maksimum olarak geliştirildiği invertör teknolojisi ile donatılmış bir entegre elektronik sistemi olan E.sybox; invertör teknolojisi sayesinde su ihtiyacına göre devreye girmektedir. E.sybox ile en başta su basıncında ani yükselme ve düşüşler olmamakta ,ayarlanan basınç kullanım artsa da azalsa da aynı düzeyde kalmaktadır. Tesisatta ani basınç yükselmesinden dolayı ses ve vuruntu olmamaktadır. E.sybox her seferinde düşük devirle devreye girdiğinden daha az enerji harcamakta ve sürekli en hızlı devirde dönmeyeceğinden mekanik ömrü de artmaktadır.