Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Hareketli, şeffaf, ergonomik

İtalyan mutfak üreticisi Valcucine’nin ergonomik tasarımı New Logic serisi, 80 cm tezgah derinliği, özel arka bölümünde hareketli çekmece ve duvar üniteleri, büyük asansörlü kapakları ile yeni bir mutfak ergonomisi tanımlıyor.

VALCUCINE HAKKINDA

1980 yılında doğadaki denge ve çevreye duyarlılık felsefesi ile kurulan Valcucine, doğadaki malzemeleri en az seviyede kullanarak ve geri dönüşüm anlayışını çağdaş tasarım ile birleştirerek üst segmentte üretim yapan ilk ve tek firmadır.

Bu misyon doğrultusunda cam gövde karkas sistemi, karbon fiber kapak, masif alüminyum gibi standart dışı malzemelerle geri dönüşümlü mutfaklar üretmektedir. Günümüz çağdaş yaşam anlayışını baz alarak, mutfaklarla beraber TV üniteleri, yemek bölümleri, çalışma odaları ve hatta çamaşır odalarına kadar ortak çözümler sunabilmektedir. Valcucine doğaya ve ergonomiye verdiği önemin yanı sıra dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışarak ayrı bir mutfak konsepti oluşturmuştur.