Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Hayat mutfakta

Değişen ve gelişen hayat şartlarında mutfakların önemi her geçen gün artıyor. Mutfaklar evin sadece yemek yapılan bölümü değil, günün her saati birlikte zaman geçirilen çok daha işlevsel odalara dönüşüyor. Kısacası mutfaklar, şimdi sizinle birlikte nefes alıyor, yaşayan mekanlar haline geliyor. Türkiye’de açtığı Nolte Home Studio mağazalarıyla evleri kalite ve konforla tanıştıran dünyaca ünlü Alman markası Nolte, yaşayan mutfakların dünyadaki en önemli temsilcisi olarak biliniyor. Nolte, birbirinden özel tasarımları ile hayatı mutfağa taşıyor.

Nolte mutfaklar, keyifli saatler için ferah ve geniş alanlar yaratıyor. Son derece yaratıcı bir tasarıma sahip masa ve sandalyeler ile yemeklere keyif eşlik ediyor. Birçok insan, mutfakları onlara bir kafede keyifle oturuyor hissi yaşatsın istiyor. Nolte mutfaklar, bu beklentiyi fazlasıyla karşılıyor. Nolte mutfaklarda ister tüm aile ister dostlarla birlikte rahatlıkla sohbet edilip zaman geçirilebiliyor. Mutfakların yaşam alanı olarak değerlendiriliyor oluşu, daima düzenli ve derli toplu görünmelerini de gerektiriyor. Kadınlar, mutfakta aradıkları gereçlere bir çırpıda ve kolayca ulaşmak istiyor. İşte bu ihtiyaçlardan yola çıkan Nolte, görebileceğiniz en pratik ve en estetik çekmece ve dolap sistemlerini mutfak modellerine taşıyor.