Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

İTÜ Ufuk Güldemir Yaban Hayatı Müzesinin seçimi Support Sistem

İTÜ Ufuk Güldemir Yaban Hayatı Müzesi, başta Anadolu Bölümü olmak üzere Asya, Avrupa, Afrika ve Amerika kıtalarından oluşup, dünyadaki örnekleri gibi sürdürülebilir yaban hayatı konusunda ziyaretçilerini bilgilendirecek. Hayvanlar, ağaçlar, orman, çöl, bin bir çeşit böcek gibi yaban hayatının vazgeçilmezleri müzenin bir parçası olacak.

Müze, ses getiren projelerde kullanılan ve birçok önemli özelliğinin yanı sıra çevreci bir malzeme olarak da fark yaratan Support Sistem’i tercih etti. Dayanıklılık, hafiflik ve kolay işlenebilirlik gibi büyük önem taşıyan özellikleri bir arada sunan Support Sistem, çevreye duyarlı, geri dönüşümlü, ürünlerin TSEK99 standartlara uygun üretiliyor.
Support Sistem malzemesinin çevreci özelliği, içerdiği hammaddelerden ve üretim teknolojisinden kaynaklanıyor. Support Sistem tüm dünyada, çevreye karşı hassas ve bilinçle yaklaşan bir inşaat malzemesi olarak biliniyor ve  inovatif bir ürün olarak yapılara değer katıyor.

Support Sistem yüzer döşeme uygulamaları, yüzeylerde su birikmesi önleyip, eğim betonu nedeniyle kaplamaya yansıyan kot farklılıkları yok ederek, kaplama alanları tek final kotu ile geçilir ve bu sayede geniş alanlarda istenilen tek mekan etkisi yakalanmış olur. Sistemin demonte olması tadilat çalışmalarını kolay ve ekonomik hale getirir, tasarımcılara geniş zaman ve uygulama serbestliği sağlar.

KULLANIM ALANLARI
Teraslarda, bahçe teraslarında, balkonlarda, havuz çevrelerinde, plaza güvertelerinde, çatı giriş patıkalarında, beton ahşap, doğal taş&kompoze levhalar gibi kaplama plakalarını desteklemek amacıyla kullanılır.