Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kaliteli bir yaşam için tasarım

Çok yönlü yaşam bireysel ihtiyaçlar ve durumlara göre tasarlanan ürünlere talebi artırıyor. Ev cihazlarında lider marka olarak Miele mükemmel keyif ve yaşam kalitesi için garanti sunarken, bu amaç doğrultusunda cihazlar üretiyor.

Dizayn Miele gözüyle sadece bir objenin dış görünümü değil kullanıcının deneyimi… Miele bu amaç doğrultusunda yeni mutfak ankastre cihazlarını geliştirdi. Bunun için gerekli bilgi ve ilham kaynağını tasarımcıları ve mühendislerinden, faaliyet gösterdiği ülkeler doğrultusunda uluslararası pazarlardan toplayan Miele; bu değerli tecrübe ile form, materyal ve işlevsellik açısından mükemmel yapıda birbirine göre tasarlanmış ürün aileleri yaratıyor. Böylece yeni nesil tasarım homojenitesi konusunu tamamen farklı bir boyuta taşıyor.
RENK VE  MALZEME İLE BİREYSEL TASARIM

PURELINE – ÇELİK
Bu seride koyu siyah cam atmosferik bir arka plan oluşturuyor, vurgulayıcı paslanmaz çelik tutamak öne çıkıyor. Her iki materyal ustalıkla ve eş değerde yan yana varlığını gösteriyor. Birden fazla cihaz birbirini tamamlıyor ve akıcı bir çizgi oluşturuyor.

PURELINE – SİYAH
PureLine  siyah serisi her ayrıntısı düşünülmüş bir estetik sunuyor. Cam ön cepheyi belirliyor; bu sayede mükemmel bir uyum gerçekleşiyor. Işık ve gölgeler yansımalar oluştururken; yüzeye derinlik ve zarafet katıyor.

PURELINE – BEYAZ

Beyaz mutfaklarda renkli ve bağlantısız entegrasyon yapısında heyecan verici kontrastlar sunuyor. PureLine beyaz seri minimalizm ve klasiği birleştiriyor.


PURELINE – KAHVERENGİ
Klasik bir temayı modern bir bakış açısıyla yorumlayan PureLine kahverengi, renk dünyasını bütünlüyor. Bu seri uyum ve doğallık arayışında olan kişiler için en uygun mutfak ankastre cihazlarını içeriyor. 

KOMBİNASYON ÇEŞİTLİLİĞİ
Tüm ürün ailesinin mutlak homojen tasarımı ve cihaz yüzeyleri sayesinde üst üste veya yan yana hizalanması daima uyumlu bir genel görünüm oluşuyor. Mutfak ankastre cihazları eşit yükseklikte bir kullanım alanına sahip ve kombine edilebilir.