Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kira öder gibi kule vinç sahibi olmak artık mümkün

Kule vinç sektörünün dünya lideri MANITOWOC Crane Group bünyesindeki POTAIN marka kule vinçlerinin ve STROS marka malzeme ve personel asansörlerinin satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini 25 yılı aşkın süredir yürütmekte olan TeknoVinç, müşterilerine benzersiz bir kampanya sunuyor. Manitowoc Finance ve BNP PARIBAS Finansal Kiralama A.Ş. iş birliği ile hayata geçirilen kampanya kapsamında, kira öder gibi kule vinç sahibi olmak mümkün.

1990 yılından günümüze, pazar payı itibarı ile sektörde lider konumda olan TeknoVinç, 29 Mayıs – 28 Haziran 2013 tarihleri arasında geçerli olan kampanyada, ayda 2000 Euro’dan başlayan taksit seçenekleriyle müşterilerine kule vinç sahibi olma fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında, 36 aydan başlayan vadeler ve % 0 faiz imkanından da yararlanmak mümkün. TeknoVinç bu benzersiz kampanya ile yirmiyi aşkın modeldeki Potain marka kule vincini satışa sunuyor.

TeknoVinç Grubu Başkanı Sinan Türeyen “2011 yılında benzer şekilde gerçekleştirdiğimiz kampanya müşterilerimiz tarafından büyük ilgi görmüştü. Gelen yoğun talep üzerinde bu sene de benzer bir kampanyayı İnşaat Profesyonelleriyle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

TeknoVinç 25 yılı aşkın deneyimi ve Avrupa standartlarına uyumlu, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla sektörde müşteri memnuniyeti açısından önemli bir rol oynuyor. İSG standartlarını eksiksizce yerine getiren tam donanımlı teknik servis ekibine sahip olan TeknoVinç,  Türk müteahhitlerinin faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde yaşanan arızalara anında ve çok geniş yedek parça stokları ile müdahale edebiliyor.