Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Mükemmel yalıtım, nostaljik şıklık

Doğayla uyum sağlamış geniş ürün yelpazesi, farklı renk alternatifleri ve talebe özel değişik tasarımları ile müşteri beklentilerinin üzerinde seçenekler sunan American Siding, birbirine tam uyumlu panel ve aksesuarlarında doğal ve canlı tonlar kullanılarak doğanın tüm renklerine eşlik ediyor.

Yenilikçi ve vizyoner bakışın bir yansıması olarak sektörün beğenisine sunulan American Stone, şık ve zengin duruşuyla dikkat çeken 3 farklı doğal taş görünümlü plaka seçeneği sayesinde binanızın görüntüsüne nostaljik bir dokunuş kazandırıyor.

Şık ve zengin duruşuyla dikkat çeken farklı renk alternatiflerine sahip American Stone; doğal taş kaplamaya göre, tıpkı American Siding sistemi gibi, birim metrekareye 4 kg gibi çok daha az bir yük bindiriyor. American Stone ana plakaları yanında dış köşe, iç köşe, başlangıç çıtası gibi zengin yardımcı malzemeleri sayesinde son derece pratik ve hızlı montaj imkanı da sunuyor.

American Stone, estetik ve nostaljik görüntüsüyle yaşam alanlarınızı güzelleştiriyor, binanıza değer kazandırıyor.

ESTETİK YALITIM
American Siding sistemi uygulanmış binalarda yüzde 55’e varan enerji tasarrufu sağlanırken, binanız dış hava şartlarına karşı daha dirençli kılınıyor. Hafifliğinin yanı sıra eksiksiz bir yalıtım olanağı sunulurken estetik ve nostaljik görüntüsüyle yaşam alanlarınızı güzelleştirerek de binanıza değer kazandırıyor. Alt yapısında Wooler taş yünü gibi ısı yalıtım plakalarının yanı sıra nem bariyeri de kullanılarak dış mekandan cephe yüzeyine olası su geçişine engel olunurken, aynı zamanda zeminden çatıya kadar ısı köprüsü oluşturmadan, maksimum düzeyde ve kesintisiz ısı yalıtımı sağlanabiliyor.