Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Mutfakta asil bir tanrıça

Kelebek Mutfak’ın ürünü Cybele & Zara akrilik beyaz ve tropik cevizin modern uyumuyla mutfaklara şık ve asil bir tasarım getiriyor.

Cybele & Zara ihtiyaca uygun olarak ister köşeli ister düz her türlü mekâna uyum gösteriyor. Akrilik malzemenin çizilmeye karşı en dayanıklı versiyonu UV akriliğin kullanıldığı Cybele & Zara’da tüm gövde ve çekmecelerde amortisörlü sistem bulunuyor. Her türlü sıvı temizlik malzemesiyle kolayca temizlenebilen Cybele & Zara soft-stop özelliğiyle kapıların birbirine çarpmaları neticesinde oluşan sesi azaltıyor. Kiler bölümündeki ayarlanabilir raflar kullanımı kolaylaştırırken, kaydırmazlık özelliği sayesinde ise dolaptaki malzemelerinin sabit kalmasını sağlıyor.

Kelebek Mutfak’ın tüm ürünleri E1 Kalite Standartları çerçevesinde, kanserojen olmayan hammadde kullanımını tescilleyen Avrupa Kalite Belgesi’ne göre üretiliyor.