Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Next Level Avm Eylül’de açılıyor

Açık hava konsepti, mağaza karması, müstakil sinema binası ve farklı damak tatlarına hitap eden kafe ve restoranlara ev sahipliği yapan Ankara’nın yeni buluşma adresi Next Level AVM, Eylül 2013’te kapılarını açacak.

Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, Ankara’nın ilk karma kullanımlı projesi Next Level’ın ofis ve rezidanslarının yanı sıra AVM’siyle de birçok ilke imza atacağını anlattı.

Ankara’nın en hızlı gelişen Konya Yolu ile Eskişehir Yolu’nun kesişme noktasında yer alan Next Level AVM’nin konumu ile olduğu kadar mimari özellikleriyle de öne çıkacağını belirten Fatih Erdoğan, şunları söyledi: “Next Level AVM’de kolay dolaşılabilen ve rahat alışveriş yapılabilen çekici bir tarz oluşturduk. Mağaza karmasını oluştururken ‘Ankara’nın neye ihtiyacı var?’ sorusuna cevap aradık ve ‘ulaşılabilir lüks’ kavramına yoğunlaştık.

A ve B ses grubunu hedefleyen bir segmentasyon yaptık ve ‘ulaşılabilir lüks’ olarak tanımladığımız markaların AVM’mizde yer almasını sağladık. Hedef kitlemizi Next Level AVM’ye çekecek özel bir mağaza karması oluşturduk. Next Level AVM’nin açık alanı Podyum Kat’ta yer alan ve AVM’nin galeri boşluklarına denk gelen tabanı şeffaf süs havuzları, gün ışığının ışık kırılmalarıyla AVM’ye ulaşmasını sağlayacak. Bu sayede AVM ziyaretçileri su ışıltıları arasında alışveriş yapabilecek. Diğer AVM’lerden farklı olarak Podyum Kat’ımız açık alan konseptiyle ve farklı damak tatlarına hitap eden kafe ve restoranlarıyla AVM’den bağımsız planlanacak açılış ve kapanış saatleriyle Ankaralıları ağırlayacak. Next Level AVM’nin mevsim döngüsü açısından da çok önemli bir artısı var. AVM’ler kışın kapalı alanları nedeniyle tercih edilirken Next Level 7 bin 500 metrekareden oluşan şık peyzaj ve Podyum Kat alanı ile yaz aylarında da Ankaralılara vazgeçilmez bir seçenek sunacak. Next Level AVM sinemasıyla da ilke imza atacak. Türkiye’de tek müstakil bina şeklinde inşa edilen sinema binamız yaklaşık 3 bin metrekarelik alanı, sinema binasında yer alan kafesi ve dış cephe tasarımı ile fark yaratacak.”

İnşaatına Mayıs 2011’de başlanan Next Level AVM Eylül ayında ziyaretçilerine kapılarını açacak.