Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Siyahla buluşma

İtalyan tasarımı ve üstün teknolojiye sahip ürünleriyle öne çıkan Hotpoint, ünlü tasarımcı Makio Hasuike’nin çizgilerinin hakim olduğu Blackline serisi ocak, fırın ve davlumbazdan oluşuyor. Siyahın asaletini yansıtan yeni Hotpoint Blackline ankastre serisiyle mutfakların havasını değiştiriyor.

Serideki Touch Control elektronik kontrol düğmelerine sahip Hotpoint davlumbaz, tüketicilerin davlumbazı kolaylıkla kullanmasını sağlıyor ve estetik bir görünüm sunuyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilen filtresiyle temizliği kolaylaştıran Hotpoint davlumbazlar 3 kademeli güç ayarı sayesinde etkin bir havalandırma sağlıyor.

Yeni Blackline serisinde her ihtiyaca uygun 6 farklı pişirme programına sahip siyah cam tasarımlı multifonksiyonel fırın da tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Bu yeni fırın Dual Flow Hava Sirkülasyon Sistemi sayesinde havayı fırının her noktasına eşit şekilde yayarak kusursuz yemekler sunuyor. Serinin bir diğer ürünü siyah kristal cam yüzeyli Hotpoint ocak ise sahip olduğu Gaz Emniyet Sistemi’yle yemek taştığında ya da ocak kendiliğinden söndüğünde gazı otomatik olarak kesiyor.Tek elle elektronik ateşleme sistemi sayesinde ise maksimum güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlıyor.