Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Trump Office Tower: Ofis yaşamının dar kalıplarından uzak

Stil sahibi iç dizayn ve yüksek teknolojik özellikleri ile sadece bir çalışma alanı değil, bir yaşam tarzı vadeden Trump Office Tower’da ofislerin yüzde 80’i kiralandı. İş dünyasının her türlü beklentisini anında karşılamak için tasarlanan Trump Office Tower’a özellikle yabancı şirketlerin ilgisi yoğun.

Doğan Holding yatırımı olan Trump Towers İstanbul; Brigitte Weber imzalı ikonik mimarisi, özgün iç dizaynı, yüksek teknolojik özellikleri ve sunmuş olduğu çok özel hizmetlerle farklı bir yaşam deneyimi,  yepyeni bir hayat tarzı vadediyor. 

YABANCI ŞİRKETLERDEN YOĞUN İLGİ
Rezidans, ofis ve alışveriş merkezi bölümlerinden oluşan Trump Towers Istanbul’da ofislere ilgi oldukça yoğun. Kiralamasının yüzde 80’i tamamlanan Trump Office Tower’a özellikle yabancı şirketler yoğun ilgi gösteriyor. Toplam 86 ofisin yer aldığı Trump Office Tower’da m² bazında kiralama rakamı ise 32 Dolar’dan başlıyor.

İŞ HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRAN HER ŞEY BURADA
Trump Office Tower’da iç dizayndan teknolojik donanıma her şey çalışanların rahatı düşünülerek tasarlandı. Hayalinizdeki ofisi tek katta 1000 m² ye kadar farklı kullanım alternatifleri ile sunan Trump Office Tower; özel resepsiyon ve servis, vale gibi hayatınızı kolaylaştıran yönetim hizmetleri ile keyifli ve ayrıcalıklı bir çalışma ortamı vadediyor.

DİLEDİĞİNİZ HER AN OFİS YAŞAMININ DAR KALIPLARINDAN SIYRILIN
36 katlı olan ve özel terasları bulunan Trump Office Tower, iş ve sosyalleşmeyi bir arada sunuyor. Ofis katlarından tek bir asansörle Trump Alışveriş Merkezi’nin renkli dünyasına giriş yapılıyor. Trump Office Tower, şimdiye kadar yerleşen ofis anlayışında ezber bozuyor ve çalışanları alışılmış ofis hayatından çok daha farklı, aktif ve elit bir yaşam tarzı ile buluşturuyor. Gün içinde ya da iş çıkışında trafik stresi yaşamadan seçkin mağazalarda alışveriş imkanı, şık restaurantlar, sinema, tiyatro, spor Trump Alışveriş Merkezi’nin sunduğu ayrıcalıklardan sadece birkaçı… Hem yoğun iş hayatının stresini atabilir hem de dilediğiniz her an ofis yaşamının dar kalıplarından sıyrılabilirsiniz.

İSTANBUL’UN HER NOKTASINA ANINDA VE KOLAY ULAŞIM
İstanbul’un kalbindeki avantajlı lokasyonuyla öne çıkan Trump Office Tower, metro ve metrobüse direkt bağlantı, havaalanı ve köprü bağlantı yollarına yakınlığı ve Tüksim-Levent hattının tam ortasında olması ile rakipsiz bir ulaşım rahatlığı sağlıyor.