Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yeni çağın duvarlardaki yansıması

FRANSIZ PORSELENİNİN ZARAFETİ
Zamanın ötesinde bir asaleti yansıtan VitrA Güzellik Çağı koleksiyonundaki beyaz Vichy karolar, Fransız porseleninin zarafetini, ince detaylı rölyefler eşliğinde duvarlara yansıtıyor. Dekorasyonda keyif verici, aydınlık ve modern bir tarz yaratan beyaz duvar karolarının arasına, bronz bordürler döşenerek mekanda hareketlilik yaratılabiliyor. VitrA’nın Vichy karo serisi, banyoların yanı sıra, iç mekanlarda da kullanılabiliyor.
ORKİDENİN GİZEMİ
Farklılığıyla göz kamaştıran çarpıcı bir estetiği yansıtan VitrA Gizem Çağı koleksiyonundaki Deep Forest karolar, Uzakdoğu’nun gizemli çiçeği orkideyle, banyo duvarlarında zarif ve ışıltılı bir iz bırakıyor. Pano şeklinde döşenen parlak yüzeyli karoların simli ve çizgili versiyonlarıyla, farklı kombinasyonlar yaratılabiliyor.VitrA’nın beyaz ve krem renkleri bulunan Deep Forest karo serisi, banyolarda duvar kağıdı görünümü yaratıyor. 

DOĞANIN SAKİNLEŞTİRİCİ ETKİSİ
Doğal dokulardan gelen saflığıyla huzur veren doğayı yansıtan VitrA Masumiyet Çağı koleksiyonundaki Woodbox karolar, gökyüzü,deniz, kum ve çakıl taşı renklerini çiçekli dekorlarla birleştirerek, doğanın sakinleştirici etkisini duvarlara taşıyor. Yazlık evlerde kullanılan ahşap mobilyalardan esinlenilen seri, pastel renklerde boyanmış ahşapların dinlendirici etkisini sunuyor. VitrA’nın mavi, beyaz, gri, krem ve bej renk alternatiflerine sahip Woodbox karo serisi, mat yüzeyiyle duvar kağıdı görünümü yaratıyor.