Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Anti-vibrasyon eldiveni

Yapısı: Anti-vibrasyon eldiveninin dayanıklılığı oldukça yüksektir. Performans değerleri EN 388(4242)’dir. Anatomik olarak son derece konforlu ve hemen her el yapısına uyumludur. Yüksek frekanslı titreşim gerektiren işlerde ellerinizi korur. Darbeli el aletleri kullanan kişiler için etkili çözüm sunan tek üründür.

ANTI-VIBRASYON NEDİR?
Titreşimli el aletlerinin oluşturduğu sürekli ve yoğun vibrasyon darbeleri uygulama süresi uzadıkça kullanıcıya büyük rahatsızlık vermektedir. Uzun sure maruz kalındığında ise geri dönüşü olmayan ciddi hastalıklara sebep olmaktadır. Ellerde yorgunluk, şişlik ve uzun kullanımlarda beyaz parmak hastalığına sebep olabilmektedir. Anti-vibrasyon eldiveni, ele uygulanan vibrasyon darbelerini kendi üzerine emerek hafifletir ve kullanıcıya vibrasyonun enerjisini ve etkisini azaltarak iletir. Dolayısı ile kullanıcı bir çok rahatsızlık ve hastalıktan çok büyük oranda korunmuş, kendisi ve işvereni için daha verimli ve sağlıklı bir çalışma ortamını sağlanmış olur.

BEYAZ PARMAK HASTALIĞI NEDİR?
Titreşimli ve elektrikli aletlerin vibrasyon etkisine uzun süre maruz kalındığında ortaya çıkan ve tedavisi bulunmayan bir meslek hastalığıdır.