Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Dedeman Erbil’de

Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciri Dedeman Hotels & Resorts International, şimdi de Irak’ın en büyük şehirlerinden Erbil’e kalitesi ve misafirperverliği ile hizmete açıldı. Son yıllarda gösterdiği ticari gelişme ile dikkat çeken Erbil’de hizmet veren Dedeman Erbil, Ortadoğu’nun yükselen değerine değer katacak.

Geleneksel Dedeman misafirperverliği ile hizmet verecek olan Dedeman Erbil, superior, deluxe, executive ve süit oda olmak üzere toplam 151 odaya sahip. Bunların yanı sıra, kapalı yüzme havuzu, güzellik salonu, Türk hamamı, Fin hamamı, sauna, aroma terapi ve uzakdoğu masajları ve fitness center ile misafirlerine konforu ve keyfi birlikte sunuyor. Dedeman Erbil, 822 m2’lik Hawler Grand Balo Salonu’nun yanısıra, 8 toplantı salonuyla da bir çok alternatif sunuyor. Executive lounge hizmetleri, 24 saat oda servisi ve misafir ilişkileri hizmeti, erken check-in ve geç check-out imkanıyla birlikte Dedeman Erbil, kuru temizleme, çamaşır servisi, mesaj servisi, ücretsiz kablosuz internet, oto kiralama servisi, business center ve havaalanı transferi gibi bir çok hizmeti de misafirlerine sağlıyor.

Şehrin merkezinde, finans ve ticari merkezlere yakınlığı ile avantajlı konuma sahip Dedeman Erbil’in birinci katındaki Turkuaz Restaurant, Türk ve Ortadoğu mutfağı lezzetlerini misafirlerine sunuyor. Çatı katında yer alan şehir manzarasına sahip Olives Restaurant’ı, otantik İngiliz pub’ını andıran Mood’s Bar’ı ve geniş bar menüsüyle Roof Bar’ı ile şehrin gözde ve uğrak mekanları arasında yerini alıyor. Dedeman Erbil sakinliği tercih eden misafirlerini ise Lobby Bar’da, farklı tasarımıyla rahatlatıcı bir atmosferde ağırlayacak.