Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Dört mevsim deniz, 5 yıldızlı konfor

İDEAL KARMA

Sundance Residences & Suites, yaşamınız için en ideal karışımı sunuyor. Denize sıfır özel konumu, 4000 metrekarelik kum plajı, çevre düzenlemesi, konforlu iç mimarisi, açık havuzları, restoranları, barları, spor tesisleri ve hayatın tüm stresinden arındıran SPA’sı ile yaşam felsefesini değiştirmek isteyenleri %10 peşinat, 60 ay vade, 0 faiz  ile tapu sahibi olmaya davet ediyor.

Ege’nin çekim merkezi, Bodrum Yarımadası’nda, 12 ay boyunca dört mevsim renkliliği sunan Sundance Residences; deniz kıyısında, 22.568 metrekare alana konumlanmış 9 blok içerisinde, 175 rezidans ve 22 odalı bir butik otelden oluşuyor.  Sundance Residences, 68 metrakareden, 222 metrekareye kadar 24 farklı daire tipinde sunduğu modern ve zarif konseptinde mükemmelliğin anahtarını 110.000 – 475.000 Euro arası fiyatlarla sunuyor. 

AL VE KİRALA YATIRIM PROGRAMI
Sundance Residences, “Al ve Kirala Yatırım Programı” ile üyelerine rezidanslarını kullanmadıkları dönemlerde Sundance Suites Hotel’e kiralayarak kazanç sağlayacaklarının garantisini veriyor.  Kar paylaşımlı işletme modelinde, residansınızı kullanmadığınız dönemlerde yatırımınıza kazanç sağlayabilirsiniz.
DALGALARIN SESİNE YAKIN
Turgutreis’e 2 km. Bodrum Havaalanı’na ise 55 km mesafede bulunan Sundance Residences, şehir merkezine yakın lokasyonu, denize sıfır konumu, Bodrum gün batımı manzarası ile eşsiz bir konumda ev armağan ediyor.

GELİŞMİŞ SOSYAL OLANAKLAR
Sundance Residences, 5 yıldızlı bir otelin konfor ve hizmetini beraberinde getiriyor. Site içerisinde bulunan plaj, iskele ve açık havuzlar daire kullanımına ücretsiz olarak her zaman açık. Daire sahipleri aynı zamanda otel hizmetlerinden indirimli olarak faydalanabiliyor. Kadıkalesi’nin masmavi denizinde, yaşamlarını keyifli dakikalar ile renklendirmek isteyenlere dalış, yelken, sörf, motorlu su sporları, kürek aktiviteleri gibi olanaklar indirimli olarak sunuluyor. Kumsalda yer alan 90 metrelik ahşap iskelesi; güneşin, denizin ve yeme-içmenin tadını çıkarmak isteyen tüm daire sahiplerine doğanın kusursuzluğunu yaşatıyor. Tamamı sahil şeridinde 5 km’lik yürüyüş yoluna sahip tesisle aynı sahil şeridi üzerinde bulunan D-Marin, tekne sahiplerine son teknoloji ile donatılmış bir liman sağlıyor. Sundance Residences & Suites Hotel, şehir hayatının konforunu, tatil atmosferi ile birleştirerek  spor ve sosyal yaşam tesislerini 12 ay hizmete açık tutuyor.