Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Ege Seramik “Iso 500 2012” listesinde

İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde yaklaşık 490.000 metrekarelik tesislerinde üretim gerçekleştiren Türk seramik sektörünün lider markalarından Ege Seramik, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’nun belirlendiği listede yer aldı. Ege Seramik listede geçen yıla oranla 28 basamak birden yükseldi.

Ege Seramik, Fortune 500 Türkiye 2012 listesindeki yükselişinin ardından ISO tarafından hazırlanan ‘’Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2012” listesinde de yükselmeye devam ederek başarısını kanıtladı.

Ege Seramik Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat elde edilen başarı ile ilgili; “Türkiye’nin en önemli 500 sanayi kuruluşu arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Modernizasyon yatırımlarımız ile her geçen yıl büyümeye devam edeceğiz.” dedi.