Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Eğlence, tasarım ve kaliteli ses

Opsiyonel olarak sunulan docking station ile Ipod ve Iphone’a uyum sağlayabilen Radio Touch, cihazınızdan seçtiğiniz müziğin evin her köşesindeki hoparlörlerden stereo olarak keyfine varmanızı sağlıyor.

Teknoloji ile tasarımı birleştirerek enerji yönetimi alanında farklılık yaratan dünya markası Berker, Radio Touch ile müzik tutkunlarının beğenisini topluyor. Docking Station satesinde opsiyonel olarak Ipod ve Iphone’larla da uyumlu çalışabilen Radio Touch, evin her köşesine yerleştirilen mini hoparlörlerle stereo müzik keyfi yaşatıyor. Sekiz değişik VHF versiyonda 4.000’den fazla online radyo istasyonunu dinleyebildiğiniz gibi, cihazınızdaki müzikleri de Radio Touch’ın dokunmatik şık ekranından seçebilirsiniz.

Beğendiğiniz herhangi bir Berker çerçevesinin içine monte edilebilen dokunmatik ekrandan dilediğiniz müziği seçerek yatak odanızdan, mutfağınızdan ya da diğer odalardan müziğin keyfine varabilirsiniz. Çocukların ulaşamayacakları yüksekliğe monte edilen mini hoparlörler, aynı zamanda çocuklu aileler için de güvenli bir kullanım sunuyor.