Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Faros Group’tan Marmaris’e yeni otel yatırımı

[kutusag=3933]Faros Grubu, Türkiye’deki büyümesine ve yatırımlarına Türkiye’nin gelişen şehirlerinden biri olan Marmaris’in Uzunyalı mevkiinde açtığı Yunus Hotel ile devam ediyor. Faros Group Yönetim Kurulu Başkanı Suat Akgül, “Türkiye’deki varlığımızı büyütmeye devam ederken, hızla gelişmekte olan Marmaris’te başladığımız yolculuğumuza Faros olarak burada devam edebilmek bizi çok mutlu ediyor. Faros’un bu yeni turizm yatırımının hem uluslararası hem de yerel misafirler için ilgi çekici olacağına inanıyoruz” dedi. 

Hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenleri düşünerek tasarlanan Marmaris Yunus Hotel’de, 50 adet deniz/havuz manzaralı oda bulunuyor. Ayrıca Yunus Hotel, büyük yüzme havuzu, çocuk havuzu, havuz barı, plaj barı, otele ait özel plajı, şemsiye ve şezlongları ile yaz sezonu boyunca misafirlerini en iyi şekilde ağırlamayı hedefliyor. Otelin restoranında ise Faros’un İstanbul’daki Dine&Wine konsepti ile benzer bir menü var. Restoran Türk Mutfağı kültürünü ve Dünya Mutfak esintilerini harmanlayarak misafirlerine sıra dışı damak tatlarını sunuyor.

Faros Group, Marmaris’teki yatak kapasitesini 500’e çıkarırken Türkiye’nin Ege ve Marmara bölgesinde turizm, konaklama ve yiyecek-içecek sektörlerinde hizmet veriyor.