Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Haliç Grubunun 3. oteli Dikili’de

Yaz sezonunda her şey dahil sistemde hizmet verecek olan Haliç Park Dikili, kış aylarında isteğe göre yarım ve tam pansiyon hizmet seçenekleriyle Dikili Beldesi’nin 12 ay canlı kalmasını planlıyor. 8 adeti suit olmak üzere 144 odası bulunan Haliç Park Dikili’nin odaları modern ve sade çizgilerle tasarlandı. Odalardan 128’i güneşin en güzel battığı yer olan Dikili’nin uçsuz bucaksız denizine ve Midilli adasına bakıyor. Tüm konuk odaları, düz ekran uydu TV, ücretsiz Wi-fi, mini bar, laptop kasası ve havalandırma sistemi yanında deniz veya dağ manzaralı balkon bulunduruyor.

Otel içerisinde ayrıca yetişkin ve çocuk kaydırakları, yetişkin ve çocuk havuzu, çocuk oyun evi, mini club ve amfi tiyatro bulunuyor. Sağlık kulübü imkanları içerisinde hamam, sauna, masaj odaları ve fitness center yer alıyor. Haliç Park Dikili İzmir havalimanına 136 km ve Edremit Havalimanına 75 km mesafede bulunuyor.