Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Havuz, teras ve balkonların su yalıtımında

1964 yılından bu yana Avrupa’da edindiği köklü tecrübesi ile inşaat sektörüne yenilikçi ürünler kazandıran CERMIX, havuz, teras ve balkonlarda su kaçaklarına kesin çözüm getiriyor.

CERMIX’in su yalıtımı ürünleri ile her türlü ıslak mekanda yaşanabilecek olası arızaların önüne geçilmiş oluyor. Seramik uygulamaları, mimari planlama ve inşaat süreçlerinde tedbir amaçlı olarak da kullanılan CERMIX su yalıtım ürünleri, güvenli, sağlam ve kesin çözümler sunuyor.

Havuz, teras ve balkonlarda uygulanacak su yalıtımlarında CERMIPLUS esnek porselen karo yapıştırıcı, her türlü yer, duvar, doğal taş ve mermere mükemmel yapışıyor. Donmaya, suya, rutubete ve termal şoklara dayanıklı CERMIPLUS, yüksek elastikiyeti ile mükemmel bir performans sunuyor.
CERMIJOINT 2-10 HRC ıslak mekan özel derz dolgu malzemeleri de su yalıtımı için piyasaya sürülen yeni ürünlerden biri. CERMIX’in inşaat sektörü profesyonellerine tavsiye ettiği bir başka su yalıtımı ürünü ise özel membran CERMIX Su Sızdırmazlık Örtüsü ve Elastomerik Pah Bandı. Bu ürünler uygulandıkları mekanlarda suya ve ısıya karşı dayanıklılığı en üst düzeylere çekiyor.

CERMIX su yalıtım ürünleri, farklı kombinasyonlarla bir arada kullanılabilme özelliği ile farklı ihtiyaçlara cevap verebiliyor. CERMIX Su Sızdırmazlık Örtüsü’ne alternatif olarak kullanılabilecek çimento esaslı CERMIPROFF FF çift bileşenli su izolasyon ürünü ile suya ve neme maruz kalan hacimlerde güvenli ve sorunsuz mekanlar yaratılıyor.