Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kässbohrer’in Almanya’da marka bilinirliği %95,9

VerkehrsRundschau dergisi’nin Almanya’da iki yıl da bir gerçekleştirdiği araştırma ticari araçlar sektöründe çekici, treyler, hafif ticari araç, servis, kiralama, lastik ve telematik olmak üzere 7 kategoride yapılmaktadır.

TNS-Emnid Pazar Araştırma Şirketine yaptırılan ve lojistik sektörü ile endüstri-sanayi alanlarında faaliyet gösteren 400 uzmanın yanıtladığı anketin sonucunda Kässbohrer marka bilinirliğinin, filosunda 10 ve altı araca sahip müşteriler arasında %95,9 oranında olduğu açıklanmıştır.

Kässbohrer Geniş Ürün Gamı ile Avrupa’nın İlk Üç Markasından Biri  

Tanker ve silobas segmentinde Avrupa’nın ilk üç markasından birisi olan Kässbohrer, lowbed segmentinde de Avrupa’nın ilk üç marka arasına yerleşmiş durumdadır.

Kässbohrer; akaryakıt tankerinden silobasa, lowbed’den açık kasa araçlara kadar uzanan geniş ürün gamı ile Avrupa’da müşterisine her iş kolunda pek çok farklı çözümü kolaylıkla sunabilen markadır.

Geniş ürün gamı ile çözüm ortağı olmak Kässbohrer’in aranan ve bilinen markalar sıralamasında ön sıralarda olmasını sağlamaktadır.