Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kalebodur’dan Türkiye’nin en ince, en büyük ve tek esnek seramiği Kalesinterflex

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve yeniliklerin öncüsü Kalebodur, Kalesinterflex ile 3 mm & 5 mm kalınlığında ve 1000 x 3000 mm ebadındaki porselen seramik levha üretiyor. Bu yenilikçi ürün modern yaşam alanları yaratılmasına ve yeni fikirlerin uygulanmasına olanak sağlayarak mimari ve yapı teknolojileri için yepyeni bir bakış açısı sunuyor. Çevreye duyarlı bir teknoloji ile üretilen çevre dostu bu ürünün, önde gelen laboratuvarlarda elde edilen test sonuçları da kalitesini ve üstün teknik özelliklerini doğruluyor. Esneklik, hafiflik ve işleme kolaylığı gibi önemli ürün özellikleri ile Kalesinterflex geleceğin, yapı endüstrisi ve mimarisinde kullanılan yenilikçi malzemesi olmayı hedefliyor.

Dünyanın en özel yüzeyli porselen seramiği Kalesinterflex, bu özel yapısı ile aşağıdaki özelliklerin tümünü sağlar.
• Fotokatalitik: Kalesinterflex Nano Kompozit yüzey özelliği sayesinde fotokataliktir, leke tutmaz; yağmur ve güneş ışığı sayesinde lekeler temizlenir.
• Antibakteriyel: Yetersiz aydınlatmaya sahip ortamlarda dahi hem iç mekanı hem de dış mekanı bakterilerden korur. Hijyeniktir; bakterilere, küfe ve mantara karşı dayanıklıdır. Kalesinterflex Antibakteriyel Ürün Güvencesi TÜBİTAK tarafından onaylıdır.
• Antigrafiti: Boya kalemi, keçeli kalem ve tahta kalemi yazıları kolayca silinir ve temizlenir.