Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Karel ile entegre ve üst düzey güvenlik

[kutusag=3936]Her ölçekteki işletme, rezidans ve yüksek katlı konut projeleri, AVM, üniversite, hastane, kamu kuruluşları gibi bir çok büyük ve önemli projede Karel güvenlik sistemleri kullanılıyor. Bu alanda yangın uyarılarından, alarm ve kayıt sistemlerine, haberleşme sistemlerinden entegre görüntü ve güvenlik sistemlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet veren Karel sunduğu ileri teknolojili ürünler ile kurumlara ve ihtiyaca uygun çözümler sunuyor.

GÜVENLİK SİSTEMLERİNİN İLETİŞİM SİSTEMLERİNE ENTEGRE EDİLMESİNİN ÖNEMİ
Günümüzde yüksek teknolojili ve kaliteli ürünler sunmanın tek başına yüksek performans için yeterli olmadığını, iletişim sistemleri ile entegre edilmiş çözümlerin ilave katma değer yarattığını ve müteahhit firmalara önemli avantajlar sağladığı ifade eden Karel Görüntülü İletişim ve Güvenlik Sistemleri Ürün Direktörü Kerem İrten sözlerine şöyle devam etti:

“İşletmelerin altyapı ihtiyacında hem bugünkü hem de gelecekteki ihtiyaçların karşılanabilmesi için gereksinimlerin göz ardı edilmemesi gerekiyor. Öte yandan birbirinden farklı bir iletişim teknolojisi için altyapı ihtiyacı oluyor. Bunların birbiriyle uyumlu olarak projelendirilmesi, satınalma süreçleri, uygulamaya konması ve desteklenmesi ise başlı başına  sorun oluyor.  Karel olarak uzun yıllardır telefon santrallarındaki pazar liderliğimizin yanı sıra yeni dönemde ses, veri ve görüntüyü birleştiren tümleşik iletişim sistemlerine de öncülük ediyoruz. Bir süredir ise görüntülü iletişim ve güvenlik sistemleri, hırsız alarm ve apartman konuşma sistemleri pazarına girdik. Bu sayede kullanıcılar iletişim ve güvenliği tek elden tam kontrol ile sağlayabiliyorlar. Birbiriyle entegre olma yeteneğine sahip çözümlerimizle tek tek sağlanan verimin çok daha üstüne çıkılabiliyor. Hem maliyetlerde yaratılan avantaj hem de tek elden kontrol etme imkanı Karel sistemlere büyük avantaj  sağlıyor.”